دکور اتاق

تصاویر زیر مربوط به دکوراتاق آپارتمانی در مجارستان است که برای یک زن و شوهر جوان و به  کمک نوارهای روشنایی زیگزاگ مانند طراحی شده است.

نورپردازی داخلی

این نورپردازی داخلی زیباکه توسط leigh sachwitz نصب و برپاسازی شده است ، تماشاگران را به تجربه ی طوفان درون گلخانه ای که با طرحهای خاص نورپردازی شده ، دعوت می کند.

نورپردازی

زمانی که لامپ‌های LED با سایر تکنولوژی‌های نورپردازی مقایسه می شوند، برتری های بی شمار این نور نسبت به سایر سیستمهای نورپردازی خودنمایی می کند و مشخص می شودکه این لامپ‌ها به صرفه ترین و هوشمندانه ترین راه حل جهت نورپردازی وجهش بزرگی در فناوری می باشند. در ضمن لامپهای LEDمواد شیمیایی سمی ندارند و ۱۰۰% قابل بازیافت هستند و در کاهش تولیدات گازهای گلخانه ای نیز موثر می باشند.LED ها انعطاف پذیری بالایی در طراحی دارند و با تنوع در طرح، همچنان نوری با کیفیت و پر بازده تولیدمی کنند.در زیر تعدادی از طراحی های غیر معمول و متفاوت که به کمک این سیستم نورپردازی انجام شده است را مشاهده خواهید کرد.

انواع نورپردازی

دنیای نورپردازی سرشار از خلاقیت و فرم های نو است . یکی وسایلی که درانواع نورپردازی مورد استفاده قرار می گیردچراغ یا لوسترهایی است که از سقف اویزان می شود.یکی ازانواع نورپردازی که خیلی مورد استقبال قرارگرفته لامپ ۲۵ است که به خاطر تعداد قطعاتش به این نام خوانده می شود.این محصول جدیددنیای نورپردازی لامپی است مدرن و مجسمه ای که در بسته بندی تخت ارائه شده است و به سرعت به یکی از محصولات پرطرفدار تبدیل شده است.