مبلمان از نوعی دیگر
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

مبلمان از نوعی دیگر: صندلی لوله بخاری!

مبلمان برای بسیاری از ما تعریفی ثابت و همیشگی دارد و شکل و شمایل آنها نیز اغلب در یکی از سبک‌های معروف دسته‌بندی می‌شود. با این حال مبلمان نیز با ایده‌های خلاقانه می‌تواند شکلی جدید و نامتعارف به خود بگیرد و توجه بیشتری را به خود جلب کند. بنابراین برخی طراحان با هدف ایجاد یک عنصر کانونی در فضاهای دکوراتیو، ایده‌های جذابی برای مبلمان ارائه می‌دهند که بسیاری از آنها از ساده‌ترین اشیا ممکن الهام گرفته شده‌اند. در این قسمت از سری موضوعات «مبلمان از نوعی دیگر» قرار است یک صندلی با ساختاری شبیه به لوله بخاری را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

صندلی اداری عجیب
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

این ۱۰ صندلی اداری عجیب لبخند به لب شما می‌آورند

برای بسیاری از ما صندلی اداری تنها یکی صندلی است و از آن در بهترین حالت انتظاری به‌جز یک نشیمنگاه راحت نداریم؛ اما برای برخی، صندلی اداری می‌تواند نمادی از شخصیت و روحیات آنها باشد و به عنصری دکوراتیو برای فضای کار بدل شود. در اغلب موارد، شرکت‌ها به صندلی‌های اداری ارگونومیک معمولی با روکش‌های مش و چرم تمایل دارند، در نتیجه فضای بسیاری از دفاتر کاری شبیه به هم هستند و تفاوتی زیادی میان آنها وجود ندارد. با این حال، طراحی صندلی اداری نیز می‌تواند مانند سایر بخش‌ها زمینه‌ای برای بروز خلاقیت و نوآوری باشد. آنچه در ادامه می‌خوانید فهرستی از چند صندلی عجیب و غریب اداری است که با طراحی متفاوت خود لبخند را به‌صورت شما می‌آورند.

ادامه مطلب

صندلی با فضای نگهداری کتاب
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

۱۲ صندلی با فضای مناسب برای نگهداری کتاب

دوستداران کتاب همواره به دنبال فضایی نزدیک خود برای قرار دادن کتاب ها و یک صندلی راحت برای مطالعه هستند. طراحان مبلمان نیز با ایده‌های خلاقانه، صندلی‌هایی طراحی کرده‌اند که دارای فضایی برای نگهداری کتاب است تا علاقه‌مندان به مطالعه، کتاب‌های خود را همیشه در دسترس داشته باشند. ما در این مطلب ۱۲ صندلی با فضای مناسب برای نگهداری کتاب را به شما معرفی می کنیم. 

ادامه مطلب

داستان یک صندلی که با نگرشی متفاوت طراحی شده است (صندلی فلوکس)
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

داستان یک صندلی که با نگرشی متفاوت طراحی شده است (صندلی فلوکس)

همانطور که مشاهده می کنید ، این نگرش با آنچه که به عنوان صندلی فولدینگ معمولی می شناسیم بسیار متفاوت است . اما تمامی خواص صندلی تاشو را دارد . برای انبار کردن جای بسیار کمی می خواهد و بسیار هم سبک است، در رنگ های مختلف عرضه می شود، از استحکام مناسبی برخوردار است، با ابعاد کوچکتر برای کودکان نیز تولید شده است و نصب آسان این صندلی باعث میشود مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند.

ادامه مطلب