حمام و سرویس‌ بهداشتی مهم‌تر از آنچه می‌پندارید

نظافت حمام و سرویس بهداشتی فقط مخصوص خانه تکانی آخر سال نیست و این فضاها بخش‌هایی از خانه هستند که باید به طور مرتب تمیز شوند. اما از آنجایی که نظافت و سامان دادن به حمام و سرویس بهداشتی کاری نیست که آدم به انجام دادنش علاقه و تمایل داشته باشد، خیلی‌ها این کار را به هفته و ماه به تعویق می‌اندازند. اگر از آن دسته افرادی هستید که معمولا از زیر نظافت حمام و سرویس بهداشتی در می‌روند، به هر حال در خانه تکانی مجبورید این فضاها را حسابی تمیز کنید. البته که شاید نظافت حمام و سرویس بهداشتی نیاز به دقت بیشتری داشته باشد، اما کار سختی هم نیست. در این مطلب ما به نکاتی در مورد نظافت حمام و سرویس بهداشتی پرداخته‌ایم که با رعایت آن‌ها به آسانی می‌توانید این فضا را از آلودگی ها پاک کنید، طوری که درخشان باشند.

۱۰ تیپ برای تمیز کردن، شستن،خشک کردن و تازه نگه داشتن حوله ها

همه ی ما هر روزه از حوله های مختلفی استفاده می کنیم و در عین حال به دنبال شیوه هایی برای تازه و تمیز نگه داشتن حوله هایمان هستیم.با دنبال کردن ۱۰ تیپ برای محافظت و نگهداری درست از حوله ها در ادامه شما می توانید اطمینان داشته باشید که تا سال ها حوله هایی تازه و تمیز خواهید داشت:

تزیین سرویس بهداشتی

KALI نام مجموعه ای کاربردی و تزیینی برای حمام شامل آینه -کابینت و ۱۲ لوازم جانبی است که توسط طراحانی به نام های Nipa Doshi و Jonathan Levien  ساکن لندن ، برای یک شرکت معتبر آلمانی  طراحی شده است.