میز چندکاره
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دو مدل میز پرکاربرد و هیجان انگیز

میزها عناصری کاربردی و جذاب هستند که در دکوراسیون خانه ها جای دارند و معمولا برای پذیرایی از مهمان یا انجام کارهای روزانه مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

میزهای دست ساز
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

استفاده از میزهای دست ساز در خانه

برای کار در خانه شاید راحت ترین راه استفاده از میز ناهارخوری باشد اما این را بدانید که داشتن فضایی مختص کار در خانه به شما انگیزه بیشتری می دهد، شاید حتی نیازی نباشد که مخصوص این کار میزی تهیه کنید و فقط لازم باشد که به ایده های موجود برای میزهای دست ساز سری بزنید.

ادامه مطلب

میز
ادامه مطلب
راهنمای خرید

آشنایی با میز

میز یک قطعه مبلمان است که برای قرار دادن  اشیا و استفاده از اشیا روی آن استفاده می شود؛ این اشیا می توانند از غذا و خوراکی، تا وسیله اداری، تجهیزات و ماشین آلات کار و … را در بر بگیرد.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید میز تلویزیون

با دیواری شدن تلویزیون ها خیلی ها فکر کردن کار میز تلویزیون هم تمام است. اما مرور زمان نشان داد که میز تلویزیون برای خیلی ها بیشتر از نگه دارنده تلویزیون است. میز تلویزیون دکوراسیون را تکمیل می کند و بدون وجود آن جای خالی «یک چیزی» در اتاق نشیمن حس می شود.

ادامه مطلب

میزهای ایکیا
ادامه مطلب
books

یک تیر و دونشان با میزهای ایکیا

یک محصول و چند کاربرد؛ با کمی نوآوری می‌توانید از هر جز از مبلمان خود یک محصول جدید بسازید. هم در هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنید هم مبلمانی منحصر به خودتان را دارید که نمونه‌اش را کسی نمی‌تواند در فروشگاه‌ها پیدا کند. محصولات ایکیا به سبب مدولار و استاندارد بودن ابعادشان این قابلیت را دارند که به آسانی و با ترکیب چند میز و صندلی یک محصول جدید از آن‌ها ساخت. اینجا چند نمونه از میزهای چندکاربردی این شرکت را برایتان معرفی کردیم. گرچه این این کمپانی در جهان به سبب ارزان بودن محصولاتش شناخته می‌شود؛ اما شاید اینجا و به دلیل تفاوت ارزش واحدهای پولی کمی گرانتر از تولیدات داخل باشد. با این حال نگران نباشید. شما هم می‌توانید ‌با کمی خلاقیت با برخی از قطعات مبلمان منزلتان محصولات جدیدی بسازید و با یک تیر چند نشان بزنید. پس حتی اگر محصولات ایکیا را ندارید اینجا را بخوانید تا از این ایده‌ها برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون منزل و محیط کارتان استفاده کنید.

ادامه مطلب

میز 4
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

میز

در Labège واقع در جنوب غربی  فرانسه برنامه ای برای نمایش هنر معاصر ترتیب داده شده که دران هنرمندی به نام Benedetto Bufalino یک کار جذاب و تعاملی به  فضای باز مرکز Maison Salvan افزوده است.

ادامه مطلب

طراحی و ساخت نیمکتی زیبا
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

طراحی و ساخت نیمکتی زیبا

این نشیمن خوش طرح در سال ۲۰۱۴ توسط دو طراح Malgorzata Knobloch و Igor Wiktorowicz طراحی شده است .قسمت نشیمن این چهارپایه از نیمی از تنه درخت ساخته شده است و به صورتی که نماد بارزی از چوب را به نمایش می گذارد ، تضاد واضحی با برش فنی فلز با لیزر در کنار آن دارد.

ادامه مطلب