طرح های نوین در محیط های اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

طرح های نوین در محیط های اداری، (بخش دوم)

بعضی دفاتر کار خسته کننده و کسالت آفرین هستند ، اما به طور قطع همه دفاتر کار چنین نیستند ، همه ادارات احساس یکسانی را در کارکنان و مراجعین ایجاد نمی کنند . بعضی مدیران اماکن کاری را به نحوی ایجاد می کنند که کارکنانشان با انرژی بیشتری به کار بپردازند و خلاقیت بیشتری بروز دهند . برای شرکت های پیشرویی مثل گوگل ، که نیاز به کارکنانی باهوش ، خلاق و خواستار رشد دارند ، می باید فضای کار این کارکنان جوان و هوشمند را نیز به نحوی فراهم کنند که از هر جهت ، مناسب رقابت و فعالیت خلاقانه باشد .

ادامه مطلب

نگاهی بر جنبش های-تک دیزاین و تاثیر آن بر طراحی مبلمان و دکوراسیون
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

نگاهی بر جنبش های-تک دیزاین و تاثیر آن بر طراحی مبلمان و دکوراسیون

آیا سبک و رویکرد های-تک دیزاین را می شناسید؟ این واژه چقدر برایتان آشناست؟ این سبک چه قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی دارد؟ این بار به سراغ معرفی یکی دیگر از سبک های طراحی داخلی و طراحی مبلمان رفته‌ایم که شاید نامش را کمتر شنیده باشید. سبکی که روح پیشرفت تکنولوژی در آن جریان دارد و در عین سادگی و راحت بودن، قواعدی دارد که شاید هر کسی با آن کنار نیاید! در ادامه همراه باشید تا از تاریخچه سبک High-Tech گرفته تا استفاده از آن در بخش‌های مختلف یک آپارتمان شخصی بیشتر بدانیم.

ادامه مطلب

فروشگاه جدید لوئیس ویتون
ادامه مطلب
معماری معاصر

فروشگاه جدید لوئیس ویتون در پاریس، توسط معمار ورسای طراحی‌شده است

لوئیس ویتون از لوکس ترین برند های اروپایی است که از اواسط قرن هجدهم میلادی تاکنون جایگاهش را در بین طرفداران مد و به خصوص ثروتمندان حفظ کرده است. این برند  در خانه ی مد پاریس به شدت قوی ظاهر شد و توانست جایگاه ویژه ای را از آن خود کند. در ادامه به تاریخچه ی لوئی ویتون از زمان تاسیس تا فروشگاه جدیدش در قلب پاریس می پردازیم.

ادامه مطلب