برندهای برتر مبلمان ایتالیایی
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

با برندهای برتر مبلمان ایتالیایی آشنا شوید

بر اساس مقاله‌ای که در ماه جولای سال ۲۰۱۷ در مجله Pambianco منتشر شد،  مبلمان ایتالیایی رشدی بی‌سابقه را تجربه کرده است.
در این سال، غول‌های تولیدکننده مبلمان این کشور توانسته‌اند گردش مالی خود را به طور میانگین ۸.۴ درصد افزایش دهند. در صدر این فهرست، کمپانی Natuzzi قرار دارد که با وجود کاهش ۶.۴ درصدی سود خود ( از ۴۸۹ به ۴۵۷ میلیون یورو ) همچنان جایگاه نخست را در اختیار دارد.
رده‌های بعدی نیز به برندهای Molteni  و Poltrona Frau تعلق دارد که توانسته‌اند با گردش مالی ۳۶۶ و ۳۲۰ میلیون یورو، حدود ۱۴.۷٪ و ۶.۷٪ به سود سالانه خود بیفزایند. این پیشرفت قابل توجه موجب شد تا شما را با برترین برندهای تولیدکننده مبلمان ایتالیایی آشنا کنیم.

ادامه مطلب

انواع مدل های مبل تخت خواب شو
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

انواع مدل های مبل تخت خواب شو و قیمت روز آنها

امروزه به جرئت می توان گفت که نیمی از مردم در آپارتمان هایی نسبتاً کوچک
زندگی می کنند و به همین جهت برای استفاده بهینه از فضا سعی می کنند در
خرید لوازم ضروری منزل علی الخصوص مبلمان دقت بیشتری به خرج دهند و با در نظر گرفتن نیازهای
حال و آینده ی خود ، مبلمانی را خریداری نمایند که علاوه بر ایجاد راحتی و آرامش نیازهای چندگانه ی آنها
را پوشش دهد. انواع مدل های مبل تخت خواب شو به همین منظور توسط تامین کنندگان مختلف طراحی و تولید شده است . اگر قصد خرید مبلمانی خاص و چند منظوره را دارید این مبل ها به خوبی می توانند از هر جهت نیازهای شما را برآورده کرده و با خرید آنها علاوه بر داشتن یک دست مبلمان شیک ،تخت خوابی نرم و راحت برای یک استراحت کوتاه در فضای نشیمن را نیز دارا خواهید بود.

ادامه مطلب

مبلمان رنگی Endgrain
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

این مبلمان رنگی Endgrain با تمام مبلمان های رنگی که می شناسید تفاوت دارد.

Yael Mer و Shay Alkalay طراحان استودیو  Raw-Edges هستند ، این سری از مبلمان چوبی رنگی را که شامل نیمکت، صندلی راحتی و میز است را طراحی کرده‌اند و آن را Endgrain نامیده‌اند که نام آن برگرفته از تکنیک استفاده‌شده برای رنگ کردن آن‌ها است.

ادامه مطلب