سرویس تخت خواب دونفره
ادامه مطلب
اتاق خواب

سرویس تخت خواب دونفره

بی شک اصلی ترین جز هر اتاق خواب زیبا و شیکی تخت خواب آن است. با انتخاب سرویس تخت خواب دو نفره ، می توانید سبک اتاق را تعریف کنید.سرویس تخت خواب مدرن و ساده باشد اتاق خواب هم همین جلوه را بخود می گیرد. سرویس تخت خواب لوکس باشد اتاق هم چهره ایی لوکس بخود می گیرد. سرویس تخت خواب هم مانند دیگر اجزای دکوراسیون منزل با خلاقیت طراحان در انواع و اقسام شکل ها تولید می شوداگر به دنبال دکوراسیون لوکس وشیک و متفاوت برای اتاق خواب خود هستید .سرویس تخت خواب دونفره ایتالیاییOPERA می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ادامه مطلب

دفتر هندی "SAB Miller" به طراحی Zyeta Interiors ، هند
ادامه مطلب
فضای اداری

دفتر هندی “SAB Miller” به طراحی Zyeta Interiors ، هند

SAB Miller یک کارخانه آفریقایی و پیشرو در جهان ، با حضور در بیش از ۸۰ کشور دنیاست . SAB Miller ابتدا از آفریقای جنوبی رشد کرده است و اکنون به یک شرکت جهانی، که هم در بازارهای توسعه یافته و هم در اقتصادهای نوظهور مثل اروپای شرقی، چین و هند فعالیت می کند تبدیل شده است . ساب میلر یکی از بزرگترین تخمیر کننده هاست که محصولات محبوب خود را با بستن قرارداد در تمام قاره های جهان ، با الهام از پالت های رنگ و تم های متفاوت و منحصر به فرد که دلالت بر طراوت و اشتیاق فضای کارخانه دارد توزیع می کند .

ادامه مطلب

چگونه چهره آشپزخانه خود را تغییر دهید
ادامه مطلب
آشپزخانه

چگونه چهره آشپزخانه خود را تغییر دهید

شاید همیشه نتوان از پس مخارج تعویض کابینت های آشپزخانه یا سرویس های بهداشتی برآمد. در این موارد شاید ترمیم آنها بهترین راه حل باشد، اما باید در نظر گرفت تعویض روکش شامل چه فاکتورهایی خواهد شد؟ مانند بیشتر پروژه های ساختمانی پاسخ به این سوال به فاکتورهای زیادی وابسته است.

ادامه مطلب

خلاقیت اوکراینی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

خلاقیت اوکراینی

گروه طراحی levantin گروهی اوکراینی است که از سال ۲۰۱۲ شروع به طراحی مبلمان، ابزار روشنایی و تزئینات کرد.کارهای این گروه همه فلزی هستند و از طرح‌های هندسی ساده با گوشه‌های تیز پیروی می‌کنند. مخاطب این محصولات کسانی هستند که به دنبال خلاقیت‌اند و خود را به محصولات استاندارد و موجود محدود نمی‌کنند.

ادامه مطلب