معرفی یک طرح جدید برای مبلمان
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

معرفی یک طرح جدید برای مبلمان توسط خانم “زاها حدید”

خانم زاها حدید آرشیتکت متولد عراق است که مرز های معماری شهری را درنوردیده است ، وی که متولد ۱۹۵۰ است کارهای تجربی خود را در فضائی جدید و با فاصله بسیار با مفاهیم معماری معاصر ایجاد نموده است ، او همواره به دنبال ایجاد یک فضای تخیلی و رویائی است که همه زمینه های معماری را در بر می گیرد .او حیطه وسیعی از موضوعات از معماری شهری و ساختمانی تا محصولات و مبلمان داخلی را دنبال نموده است .

ادامه مطلب

استقبال دیجیتالی از بهار
ادامه مطلب
نمایشگاه و غرفه سازی

استقبال دیجیتالی از بهار

در این مجموعه ی تعاملی به نمایش گلهای مختلف از جمله نیلوفرهای آبی پرداخته شده است و بازدیدکنندگان با قدم زدن در آن خود...

ادامه مطلب

تزیینات داخلی متفاوت ساختمان
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

تزیینات داخلی متفاوت ساختمان خدمات اجتماعی

تصاویر زیر مربوط به آخرین  پروژه ی معماری به نام Yong Ju Lee است که به تازگی به پایان رسیده و در آن به گونه ای متفاوت و کاربردی به تزیینات داخلی ساختمان پرداخته شده است.
 

ادامه مطلب

طراحی سایبان
ادامه مطلب
فضای باز

طراحی سایبان

هنرمند فرانسوی Daniel Buren، چشم انداز رنگی و درخشانی را جهت ایجاد تجربه ای متفاوت برای بازدیدکنندگان و مهمانان  در محوطه ی بکر هتل Le Bristol پاریس طراحی نموده است.

ادامه مطلب

پارکت چوبی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

پارکت چوبی

طراحی به نام Pernille Snedker Hanse از استودیو دیزاین Snedker واقع در شهر کپنهاگ دانمارک ، با استفاده از تکنیک ساخت سنگ مرمر پارکت چوبی رنگارنگ زیبایی را خلق کرده است.در ادامه تصاویر مربوط به چگونگی خلق این پارکت چوبی متفاوت و زیبا ، توسط این بانوی هنرمند را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

کالاهای برگزیده شورای طراحی آلمان
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

کالاهای برگزیده شورای طراحی آلمان “German Design council” درسال ۲۰۱۶

۶۰ سال  داوری ” شورای طراحی آلمان”  در مورد طراحی کالاهای تولید شده

  شورای طراحی آلمان جشن شصتمین سالگرد خود را امسال برگزار نمود. تأسیس این شورا به عنوان یک اقدام بنیادی بوسیله طرح یک قطعنامه توسط مجلس فدرال آلمان و با هدف تقویت رقابت صنعت آلمان انجام شد. شورای طراحی آلمان، تحت شعار ۶۰ سال طراحی فرهنگ این رویداد را برگزار نموده است.

ادامه مطلب

طراحی محصول خلاقانه با استفاده ازچوب
ادامه مطلب
هنر صنعت چوب

طراحی محصول خلاقانه با استفاده ازچوب — صندلی و نشیمن ۱

اگرچه در سال های اخیر با رشد صنعت و تکنولوژی استفاده از متریال مختلف و متنوع نظیر آلومینیوم ، انواع صفحات پلاستیکی شفاف و غیر شفاف و …در طراحی و ساخت مبلمان توسعه پیدا کرده است لیکن بهره گیری ازچوب هنوز هم از جایگاه ویژه ای برخورداراست. شاید به دلیل سازگار بودن چوب با محیط زیست و همچنین نیاز بیشتر انسان امروز به آشتی با طبیعت این گرایش درسالهای اخیر تقویت هم شده باشد. با همین دیدگاه درزیر نمونه هایی از کاربرد هنرمندانه چوب در صندلی و نشیمن مدرن را معرفی می نماییم.

ادامه مطلب

تغییرات بنیادین در فرم ادارات
ادامه مطلب
فضای اداری

تکنولوژی، علت اصلی تغییرات بنیادین در فرم ادارات

دفتر گوگل در زوریخ به صورتی کاملا متفاوت توسط “CAMENZIND EVOLUTION” طراحی شده است.

ادامه مطلب

دکوراسیون حمام
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

دکوراسیون حمام

در اینجا مجموعه ی جدیدی با عملکرد نگاهی نو به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حمام به نمایش گذاشته شده است.وسائل همگی به صورت سیستم های مدولار اجرا شده اند، کابینت، وسائل تکمیلی و متریال جدیدی که به منظور اجرای این حمام به صورت سفارشی و خاص مورد استفاده قرار گرفته است.

ادامه مطلب

طراحی سرویس بهداشتی
ادامه مطلب
سرویس بهداشتی

طراحی سرویس بهداشتی

در بخش نوسازی یک اتاق زیرشیروانی در شهر Chelsea,Massachusetts ، شرکت Merge Architects دیواری شامل ۴۰۰۰۰ رولپلاک چوبی را برای پوشش خارجی سرویس بهداشتی طراحی کردند.طراحی سرویس بهداشتی متفاوت این شرکت بی نظیراست و توجه بسیاری را به خود جلب کرده.

ادامه مطلب

12