این ده صندلی زیبا دکوراسیون شما را مدرن تر می کنند.

لزوما همیشه برای تغییر دکوراسیون نیاز به خرید یک دست مبلمان نو نیست. یکی از عناصر دکوراسیون های خانگی که وجودش در محیط تاثیر ویژه ای دارد صندلی ها هستند. با افزودن یک صندلی _ اگر که به درستی رنگ و فرم آن را انتخاب کنید_ میتوانید تغییرات محسوسی در فضا ایجاد کنید. از عوامل مهم دیگر در چیدمان شناخت سبک های دکوراسیون داخلی است که اگر به درستی رعایت شوند، میتوانید با حداقل تغییرات، به دکوراسیون جدیدی دست پیدا کنید. در بین سبک های رایج در چیدمان، سبک مدرن از مورد پسند ترین سبک ها است و امروزه در فضاهای بسیاری پیروی از این سبک به چشم می خورد. در این مطلب با استفاده از پانزده صندلی زیبا که دکوراسیون شما را مدرن تر می کنند، تحولی تازه در چیدمانتان به وجود بیاورید. 

مینیمالیسم چیست؟

محبوبیت مینیمالیسم در طراحی دکوراسیون داخلی، هر روز بیش از پیش افزایش پیدا می‌کند. در گذشته تمایل بیشتری نسبت به اشکال صریح، سخت و سرد وجود داشت. درحالی که امروزه، در دکوراسیون ترجیح و تأکید بر سبکی ( یا همان استایلی) نرم‌تر، زنده‌تر و متنوع است. قوانین پایه‌ی مینیمالیسم براساس خطوط تیز، سطوح یک‌پارچه، مبلمان […]

مبل ایتالیایی

هنر-صنعت دکوراسیون و مبلمان از نادر عرصه هایی است که از یکسو با نیازهای اصلی انسان امروزی در ارتباط بوده و از سوی دیگر سطح بالاتر نیازهای انسانی از جمله حس زیبایی شناسی را پاسخگو است.شاید همین امر باعث شده که در زنجیره ایده پردازی تا تولید وخدمات وابسته به دکوراسیون و مبلمان،قشرهای مختلفی، از هنرمندان طراح گرفته تا صاحبان فناوری و معماران داخلی صاحب نام،مشغول پژوهش و اجرا در این عرصه باشندوهر روز شاهد سبک و مدل جدید و خلاقانه ای در این حوزه باشیم.

میز کنار مبل مینیمال ، ساده اما با قابلیت بهره برداری بسیار .

صفحه این میز کنار مبل از ورق آهن و پایه نیز از میله آهنی می باشد.

دکوراسیون و چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن به سبک اسکاندیناویای

اتاق نشیمن محبوب ترین جای خانه برای سرگرمی و پذیرایی از مهمان ها می باشد، فضایی که یبشترین وقت تان را در آن سپری خواهید کرد.

خلاقیت اوکراینی

گروه طراحی levantin گروهی اوکراینی است که از سال ۲۰۱۲ شروع به طراحی مبلمان، ابزار روشنایی و تزئینات کرد.کارهای این گروه همه فلزی هستند و از طرح‌های هندسی ساده با گوشه‌های تیز پیروی می‌کنند. مخاطب این محصولات کسانی هستند که به دنبال خلاقیت‌اند و خود را به محصولات استاندارد و موجود محدود نمی‌کنند.