میز نمایشگاهی، تعریف جدیدی از نمایش کتاب

اگر شما عاشق طراحی مینیمالیستی  هستید و در جستجوی مبلمانی هستید که به طور مشخص این نوع طراحی را به نمایش بگذارد ،این میز نمایشگاهی طرحی مناسب  به ویژه برای کتاب های شما می باشد.این یک میز است که در ارتفاع ۷۶ سانتیمتری از سطح زمین می ایستد. عرض آن ۵۶ سانتیمتر و طول آن ۱۸۳ سانتیمتر است.

زاها حدید با الهام از آتش‌فشان میز می‌آفریند

این محصول که در سال ۲۰۰۷ برای گالری David Gill طراحی‌شده است، میزی است که قسمت‌هایی ماند گلدان یا کاسه را به‌طور یکپارچه در طراحی خود شامل می‌شود. حدید در این طراحی ماده مورداستفاده در میز را کاهش داده است و اشیا موردنظر به خالص‌ترین حالت بر روی میز طراحی‌شده‌اند و قرارگرفته‌اند که نشانه‌ی بارز عملکردگرایی است و این امکان را به ما می‌دهد تا در مورد کاربرد آن‌ها بیش‌تر تفکر و تجدیدنظر کنیم. او همچنین هر عملکردی را باحالتی روان و ارگانیک به میز متصل می‌کند و به نرمی و سادگی بین اجزای مختلف ارتباط برقرار می‌کند.

میزی با قابلیت تغییر سایز

در خانه های مدرن امروزی کمبود فضا یکی از بزرگترین دردسر هایی است که خانواده ها را دچار مشکل می کند . این مشکل زمانی بیشتر می شود که در منزل مهمانی داشته باشید و در موقع پذیرایی با کمبود مکان برای میهمان ها مواجه می شوید .

نگرشی به تغییرات بنیادی در سیستم های دکوراسیون اداری (بخش اول)

یک استودیوی طراحی که مرکز آن در آمستردام هلند است با مدیریت آقای “بن ون برکل” میزی با ارتفاعات مختلف طراحی کرده است ، به این ترتیب و با این مدل از میز فعالیت کارکنان متفاوت می شود ، آنها می توانند فعالیت بیشتری داشته باشند و آزادانه تر فعالیت کنند.