خانه شریفی‌ها؛ نماد معماری مدرن در تهران!
ادامه مطلب
معماری معاصر

خانه شریفی‌ها؛ نماد معماری مدرن در تهران!

قصد داریم یکی از منحصربفردترین بناهای معماری مدرن در تهران را به شما معرفی کنیم. جایی که مالکان سنت شکنی کرده و به جای اینکه خانه خود را به شکل «بورژوازی» و تکراری اخیراً رایج شده طراحی کنند، معماری آن را به افرادی خلاق و باسواد سپرده‌اند.

ادامه مطلب

طراحی مدرن برای ادارات امروز
ادامه مطلب
فضای اداری

طراحی مدرن برای ادارات امروز

با توجه به تغییرات بنیادینی که رشد بی سابقه تکنولوژی در روش های کار در ادارات و سازمانها ی جهان امروز ، ایجاد نموده است و البته این تحولات زیاد هم از ما دور نیست ، لازم است که نگاهی به طراحی مدرن اداری در قرن بیست و یکم بیندازیم و در اندیشه ایجاد تحولات لازم در نحوه طراحی دکوراسیون سازمان هایمان باشیم ، چرا که همه ما از تاثیر اساسی فرم بر محتوی با خبر هستیم .

ادامه مطلب

آباژور ایستاده جذاب
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

آباژور ایستاده جذاب و بازیگوش به طراحی نیک رنلی

آباژورها ازجمله وسایلی هستند که به شیک و به‌روز بودن خانه و دفتر کار، کمک شایانی می‌کند. حتی بسیاری از افراد از این وسیله‌ی روشنایی، برای جذاب شدن مکان‌هایی که گیرایی ندارند، استفاده می‌کنند، چراکه به نظر می‌رسد آباژورها، عاملی بسیار تأثیر گذار در لوکس شدن دکور رستوران‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و دیگر مکان‌های تبلیغاتی و خصوصی، محسوب می‌شوند.

ادامه مطلب

9 ایده خلاقانه برای دردسری زیبا به نام پدر و مادر شدن
ادامه مطلب
هنر صنعت چوب

۹ ایده خلاقانه برای دردسری زیبا به نام پدر و مادر شدن

پدر و مادر شدن یک تجربه دشوار و در عین حال هیجان انگیز است. پدر و مادر شدن به این معناست که یک زندگی جدید برای خود می‌سازید.. شما به کودک خود حیات می‌بخشید و او را به دنیا می‌آورید، کسی که قبلا شبیه او در هیچ کجای دنیا وجود نداشته است. این موجود، نیمه‌ای از وجود شماست و شما با کمال میل آرزو می‌کنید او را پرورش داده و در هر شرایطی از او محافظت کنید.

ادامه مطلب

صنایع چوب درخدمت طراحی مدرن و مینیمالیستی
ادامه مطلب
هنر صنعت چوب

صنایع چوب درخدمت طراحی مدرن و مینیمالیستی

امروزه سبک زندگی به گونه ای تغییر کرده که محصولات کوچک با چند کاربرد ازمحبوبیت و کارکرد بسیاری برخوردار است . ازسوی دیگر استفاده از چوب در دکوراسیون همچنان مقبولیت خود را حفظ کرده و طرفداران نزدیکی بیشتر با طبیعت را خشنود می سازد. طراحان خوشفکر از تلفیق این دو محدوده استفاده کرده و کالاهای بسیار زیبا و باکاربرد چند منظوره را طراحی کرده اند که به سرعت آنها را به شهرت رسانده است . درزیر به معرفی برخی از این محصولات می پردازیم

ادامه مطلب

خلاقیت اوکراینی
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

خلاقیت اوکراینی

گروه طراحی levantin گروهی اوکراینی است که از سال ۲۰۱۲ شروع به طراحی مبلمان، ابزار روشنایی و تزئینات کرد.کارهای این گروه همه فلزی هستند و از طرح‌های هندسی ساده با گوشه‌های تیز پیروی می‌کنند. مخاطب این محصولات کسانی هستند که به دنبال خلاقیت‌اند و خود را به محصولات استاندارد و موجود محدود نمی‌کنند.

ادامه مطلب