صندلی های مدرن مخصوص کودکان

صرف غذا برای کودکان بسیار لذت بخش است و کودکان کوچک هنگام غذا خوردن معمولا محیط پیرامون خود را کثیف و آشفته می کنند. استفاده از صندلی هایی با پایه های بلند می تواند باعث قرارگیری کودکان در وضعیت مناسب تری نسبت به میز شود و تا حدی از به هم ریختگی محیط جلوگیری به عمل آورد.

نشیمن های محبوب برای خانه شما (۲)

چه به دنبال سبک های مدرن باشید و چه از طرح های سنتی خوشتان بیاید مدل های بسیار متنوعی از صندلی ها برایتان وجود دارد. قبل از خرید کردن بهتر است این دو مقاله را بخوانید و صندلی مناسب خود را پیدا کنید تا در میان انواع بیشمار مبل و صندلی های موجود در بازار سرگردان نشوید.

چند نمونه طراحی مبلمان چند منظوره

طراحان مبلمان مدرن تلاش بر طراحی مبلمانی با ایده های تازه دارند. مبلمانی که فضای کمتری را اشغال کنند یا در عین حال بتوانند چندین کارایی داشته باشند. هدف اصلی آنها استفاده از مواد اولیه مرغوب با مناسب ترین هزینه است. ایجاد طیف های رنگی جذاب و استفاده از کمترین قطعات برای ساخت مبلمان نیز از دیگر اهداف آنهاست.

نمونه هایی از قفسه های مدرن و مدولار

با کوچک شدن فضای زندگی کاربردی بودن مبلمان خانه یکی از مهمترین ویژگی های دخیل در انتخاب آنهاست. برای مثال سیستم های مدولار به دلیل انعطافی که در محل قرار گیری، فرم نهایی محصول و حتی ابعاد و اندازه آن دارند یکی از کاربردی ترین انواع طراحی و تولید مبلمان هستند.

بهترین چهارپایه های ارگونومیک در جهان

صندلی های مورد استفاده برای میزها اغلب باعث می شوند که شما ساعت ها به شکل خمیده با ستون فقرات کج و با انواع تأثیرات مضر بر روی بدنتان بر روی صندلیتان مشغول کار باشید.

درباره کانسپت دیزاین; طراحی مفهوم

وقتی که به دنبال معنای عبارت «کانسپت دیزاین» بگردید، به راحتی به معنای یکسان و درستی نخواهد رسید. این عبارت توسط معمارها، گرافیست‌ها، دکوراتورها و طراحان وب معنی شده است. چرا که در تمامی حوزه‌های خلاقانه مانند طراحی محصول، معماری، تبلیغات و غیره استفاده می‌شود و با توجه به زمینه کاری می‌تواند تفسیرهای متفاوتی داشته باشد.

برندگان Adesign awards در سال ۲۰۱۷ : میز کار Wee!

همه افراد در زندگی روزمره‌شان با صندلی‌های غیراستاندارد مواجه هستند. کودکان در مدارس و کلاس‌های درس، بزرگسالان در محل کار و هر دوی آنها در منزل بر روی صندلی و مبل‌هایی می‌نشینند که سلامت آنها را تهدید می‌کنند. وجه مشترک مشکل اغلب این مبل‌ها و صندلی‌ها سکون و عدم تحرک بدن است که به مرور عوارض مفصلی و استخوانی شدیدی ایجاد می‌کند. اما حالا سوال این است که می‌توان محصولاتی استاندارد، ارزان، ساده و سرگرم‌کننده خلق کرد که در عین برآورده کردن نیازهای روزمره، کاربران خود را نیز کمی به تحرک وادارند؟ یکی از برندگان مسابقه آ دیزاین اوراد با طرحی خلاقانه این چالش را با طراحی صندلی WEE به این چالش پاسخ داده‌‌است.

مبلمان از نوعی دیگر: یک میز کار عجیب و غریب با دو پایه!

ساده‌ترین میز را در ذهن خود تصور کنید. این میز بی‌شک از یک صفحه و چهارپایه تشکیل می‌شود که طبیعتاً وظیفه ایجاد تعادل بر عهده آنهاست. با این حال، طراحی به نام ژیانگ گوآن یک میز دو پایه طراحی کرده که برای حفظ تعادل از کاربر خود کمک می‌گیرد. این میز اگرچه کاربردی به نظر نمی‌رسد اما نگاهی نو به ارتباط انسان با مبلمان و شیوه صحیح نشستن دارد.

۹ محصول ارزان قیمت و پرطرفدار ایکیا

ایکیا سال‌هاست که در سراسر جهان با محصولات کاربردی و ارزان قیمت خود مشهور است. این برند برای تمام نیازهای روزمره زندگی ما کالاهایی را ارائه کرده است که علاوه بر قیمت مقرون‌به‌صرفه، کاربری بسیار آسان و بی‌خطری هم دارد. ما در این مطلب قصد داریم تا نه محصول پرطرفدار ایکیا که قیمتی کمتر از ۳۰ دلار دارند را به شما معرفی کنیم. پس مطالعه این مطلب جالب را از دست ندهید.