طراحی مبلمان با استفاده از ماشین
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

طراحی مبلمان با استفاده از ماشین و قطعاتش

از مبلمان یکنواخت و معمول خسته شده اید؟ به دنبال نوآوری در حوزه مبلمان هستید؟ نگران نباشید. طراحان بسیاری هستند که مثل شما می...

ادامه مطلب

آشنایی با معماران بزرگ جهان(Isamu Noguchi )
ادامه مطلب
بزرگان معماری

آشنایی با معماران بزرگ جهان(Isamu Noguchi )

شاید بیش ازهر استادی در نیمه قرن Isamu Noguchi “” ایسامو نگوچی ارتباط میان خود با مردم و میان طراحی با هنر را برقرار نمود . دوران زندگی او با توالی میان تجربه ، آموزش و بروز خلاقیت گذشت .او می گفت : هنگامیکه کشف می کنید که چگونه چیزی را انجام دهید ، آنگاه می توانید آنرا انجام دهید و یا گاهی کاری را انجام می دهید و سپس متوجه چگونگی انجام آن می شوید .

ادامه مطلب

9 محصول ارزان قیمت ایکیا
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

۹ محصول ارزان قیمت و پرطرفدار ایکیا

ایکیا سال‌هاست که در سراسر جهان با محصولات کاربردی و ارزان قیمت خود مشهور است. این برند برای تمام نیازهای روزمره زندگی ما کالاهایی را ارائه کرده است که علاوه بر قیمت مقرون‌به‌صرفه، کاربری بسیار آسان و بی‌خطری هم دارد. ما در این مطلب قصد داریم تا نه محصول پرطرفدار ایکیا که قیمتی کمتر از ۳۰ دلار دارند را به شما معرفی کنیم. پس مطالعه این مطلب جالب را از دست ندهید.

ادامه مطلب

مهم‌ترین رویداد دیزاین آسیا
ادامه مطلب
رویدادها

Design Shanghai، مهم‌ترین رویداد دیزاین آسیا

رویداد "Design Shanghai" که امروزه به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادها در تقویم طراحی مطرح شده است، امسال نیز برای پنجمین سال در تاریخ ۱۴-۱۷ مارس ۲۰۱۸ برگزار شد و بهترین برندها و طراحان معروف را در کنار هم جمع کرد.

ادامه مطلب