مبلمان اداری آمریکا
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

با استیل کیس برند کهنسال صنعت مبلمان اداری آمریکا آشنا شوید

اگرچه بسیاری از ما تصور می‌کنیم که مبلمان اداری پیشینه‌ای کوتاه و کمتر از سه یا چهار دهه دارد، اما به‌واقع صنعت مبلمان اداری نزدیک به یک قرن است که به دنبال رفع نیازهای اساسی ادارات و سازمان‌هاست. این نیازها با توجه به زمان تغییر می‌کند به گونه‌ای که شرکت‌های بزرگ امروزی روزگاری به تولید تجهیزاتی بسیار ساده نظیر سطل زباله و قفسه‌های نگهداری برای ادارات مشغول بوده‌اند. تغییر استانداردهای سلامت و توجه به نقش مبلمان اداری در افزایش راندمان کاری موجب شده تا طی چند دهه اخیر شاهد رونق و توسعه این شرکت ها و تولید محصولات بسیار بیشتری با کاربری‌های متنوع نظیر صندلی مدیریتی، صندلی کارمندی و صندلی های انتظار نیز باشیم. در این میان نقش شرکت‌های بزرگ و قدیمی بسیار تأثیرگذار بوده است و ما نیز در این مطلب قصد داریم تا به معرفی یکی از کهن‌سال‌ترین برندهای مبلمان اداری بپردازیم.

ادامه مطلب

صنعت مبلمان اداری آمریکا
ادامه مطلب
فضای اداری

هرمان میلر، غول کهنه کار صنعت مبلمان اداری آمریکا

در صنعت مبلمان اداری نام‌هایی حضور دارند که شنیدن آنها یادآور محصولاتی با طراحی متفاوت و البته با کیفیت است. بی‌شک یکی از این نام‌ها شرکت هرمان میلر (Herman miller) است که دهه‌هاست به تولید مبلمان و محصولات اداری می‌پردازد و نه تنها در بازار مبلمان آمریکا بلکه در سایر کشورهای جهان نیز شناخته شده است. این شرکت در طول بیش از یک قرن فعالیت خود طرح‌های منحصر به فردی را ارائه کرده که هر کدام پیشرفتی چشمگیر در زمینه خود محسوب می‌شدند. این موضوع سبب شد تا در این نوشتار به معرفی این برند معتبر جهانی بپردازیم. 

ادامه مطلب

مبلمان مدولار هرمان میلر
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

یک مبلمان مدولار از هرمان میلر

آیا تا به حال نام مبلمان مدولار را شنیده‌اید؟ مبلمان مدولار به محصولاتی گفته می‌شود که با امکان چینش و استقرار متعدد، کاربری‌های متفاوتی به خود می‌گیرد. این سبک از طراحی در سال‌های اخیر به دلایل مختلف از جمله کاهش مساحت مفید منازل و ادارات و افزایش قیمت مبلمان بسیار مورد توجه طراحان و خریداران قرار گرفته است. حال استودیو Industrial Facility در لندن، یک سیستم نشیمن مدولار با نام Plex را برای شرکت آمریکایی  هرمان میلر (Herman Miller) طراحی کرده است که قطعات آن به شکل‌های مختلفی به یکدیگر متصل می‌شوند و با توجه به نیازهای هر محیط، ظاهری متفاوت به خود می‌گیرند.

ادامه مطلب

فلورانس نول بنیان‌گذار برند Knoll
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

با فلورانس نول بنیان‌گذار برند Knoll آشنا شوید

بسیاری از برندهای معروف مبلمان که این روزها از رونق بالایی برخوردارند، مدیون تلاش طراحانی هستند که اغلب ما شناخت چندانی از آنها نداریم. یکی از این برندها Knoll نام دارد که این روزها به طراحی سیستم‌های اداری، فایلینگ، ذخیره‌سازی، میز و صندلی، منسوجات و لوازم جانبی برای دفاتر کار، منازل و محیط‌های آموزشی می‌پردازد. این برند را هانس نول در سال ۱۹۳۸ تأسیس نمود و همسرش فلورانس نول نیز در رشد توسعه آن نقش موثری داشت.

ادامه مطلب

طراحی مبلمان اداری
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

طراحی مبلمان اداری

این مجموعه به کاربران اجازه می دهد که به راحتی فضا را متناسب با نیاز خود دیزاین و سازماندهی کنند و فضاهای مختلف شامل...

ادامه مطلب

برترین دفاتر اداری –(دفتر Shopify در شهر تورنتو)
ادامه مطلب
فضای اداری

برترین دفاتر اداری –(دفتر Shopify در شهر تورنتو)

گروه طراحی M-S-D-S Studio به تازگی دفتر جدید بخش تجارت الکترونیک (e-commerce ) شرکت Shopify واقع در شهر تورنتو کانادا را طراحی نموده است. Shopify یک شرکت تجاری معروف کانادایی است که کار خود را از سال ۲۰۰۴ آغاز نمود و توانست در حوزه خرید و فروش کالا محبوبیت فراوانی بین کاربران اینترتی پیدا کند. این شرکت اکنون بالغ بر ۱۵۰ هزار فروشنده آنلاین و ۸ میلیارد دلار ارزش دارد.

ادامه مطلب