خلاقیت در طراحی محل کار - شرکت حقوقی
ادامه مطلب
فضای اداری

خلاقیت در طراحی محل کار – شرکت حقوقی

در اینجا محل کاری را معرفی می کنیم که برای یک شرکت حقوقی به صورت نوآورانه و انعطاف پذیر طراحی شده است .
این دفتر در چهار طبقه در قلب کسب و کار شهر سیدنی واقع شده است .

ادامه مطلب

برترین دفاتر اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

برترین دفاتر اداری –(دفتر گوگل در شهر مسکو)

طراحی شعب گوگل در اروپا جز برترین طراحی های دفاتر اداری در جهان می باشد و دفتر گوگل در شهر مسکو نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دفتر توسط شرکت معماری معروف آلمانی Camenzind Evolution طراحی و اجرا شده تا بازتابی از محیطی گرم مانند خانواده را برای کارکنان تداعی کند. مکانی که نیازهای افراد به استانداردهای شرکت برتری داشته و البته هویت روسی قوی را به نمایش بگذارد.

ادامه مطلب

دوران فضای اداری باز
ادامه مطلب
فضای اداری

آیا دوران فضای اداری باز به پایان رسیده است؟

نخستین بار فضای باز اداری با هدف افزایش بهره‌وری و همکاری و تعامل بیشتر کارکنان شکل گرفت. این رویکرد برای سال‌ها مورد توجه بود و شاید در آن زمان کمتر کسی تصور می‌کرد که روزی منتقدان، از عدم کارایی این روش و تأثیر منفی آن بر عملکرد، سخن به میان آورند. در حال حاضر اما، آلودگی‌های صوتی، غیبت‌های مکرر، بحث‌های غیرکاری، نبود حریم خصوصی و عدم تمرکز حواس تنها به عنوان بخشی از معضلات فضای اداری باز برشمرده‌ می‌شوند. در نتیجه، این سؤال مطرح است که آیا دوران فضای اداری باز به پایان رسیده است؟ آیا تمام مدیران، طراحان و متخصصانی که فضای باز اداری را ترویج می‌دادند، تصوری اشتباه درباره آن داشته‌اند؟ چه آینده‌ای در انتظار فضاهای اداری است؟

ادامه مطلب

فضای اداری باز
ادامه مطلب
فضای اداری

فضای اداری باز زیر ذره‌بین منتقدان

از زمانی که فضای اداری باز برای نخستین بار در آمریکا مورد توجه و بهره‌برداری قرار گرفت، نزدیک به ۵۰ سال می‌گذرد. ایده‌ای که هدف از آن نزدیکی کارمندان به یکدیگر، افزایش همکاری و خلاقیت و از همه مهم‌تر صرفه‌جویی در هزینه‌ها بود. این در حالی است، که پس از گذشت نیم قرن نتایج این ایده با آنچه انتظار می‌رفت تفاوت‌هایی اساسی دارد.

ادامه مطلب

طراحی فضایی اداری برای دیدار های غیر رسمی
ادامه مطلب
فضای اداری

طراحی فضایی اداری برای ترغیب به دیدار های غیر رسمی و اتفاقی

Evolution Design ، فضای داخلی اداره EasyCredit در نورنبرگ آلمان را طراحی کرد.

ادامه مطلب