سبک های طراحی فروشگاهها 1
ادامه مطلب
فضای تجاری و فروش

سبک های طراحی فروشگاهها ۱- (ARTY)

سبک های دکوراسیون فروشگاهها: (Concept stores)در این سری از مطالب نمونه هائی از پنج سبک رایج در طراحی فروشگاه را عرضه می کنیم و امیدواریم که بتوانیم کمکی به ارتقاء سطح طراحی فروشگاهها بنمائیم، گرچه که طی چند سال اخیر شاهد ایجاد فروشگاههائی با طراحی های فاخر بوده ایم، اما ارائه این مطالب نیز شاید کمکی به یاد آوری سبکهای اجرا شده در سایر نقاط جهان باشد.این سبک ها عبارتند از: َ             ARTY – BRIGHT – CHIC – EPURE – NATURALدر این مطلب تصاویری از فروشگاههای طراحی و اجرا شده با سبک  ARTY  ارائه خواهیم نمود: 

ادامه مطلب

فروشگاه ممتاز چند برندی پوشاک کودکان
ادامه مطلب
فضای تجاری و فروش

UM Junior ،فروشگاه ممتاز چند برندی پوشاک کودکان به طراحی ASD Design،در مرکز خرید SANDS Cotai،ماکائو

فروشگاه ها در cotai ماکائو ، طیف وسیعی از محصولات لوکس و بدون مالیات را ، همگی در زیر یک سقف ارائه می دهند . طیفی از برندهای طراحان بزرگ ،در فروشگاه های زیبا ، از محصولاتی که در فضای رمانتیک و باشکوه فروشگاه های واقع در ventetian گرفته ، تا محصولاتی که در فضای خانوادگی مرکز خرید cotai ، در طول سال ارائه می شوند . فروشگاه ها ، در مرکز خرید cotai، دارای محیطی منحصر به فرد و دل پذیر هستند ، که از ویژگی های آن می توان به نور خورشید فراوان،سطوح شیب دار سنگی و وجود آبشار کم عرض سه طبقه ای اشاره کرد ، که آن را به مرکزی با کیفیت که باید تجربه اش کرد ، تبدیل کرده است .

ادامه مطلب

نکاتی درباره طراحی فروشگاه پوشاک
ادامه مطلب
فضای تجاری و فروش

نکاتی درباره طراحی فروشگاه پوشاک

امروزه اهمیت ایجاد فضایی منحصر‌به‌فرد برای جذب مشتری بر کسی پوشیده نیست. برای اثرگذار بودن باید رنگ‌ها، طرح‌ها، نورپردازی و غیره و بادقت و دانش انتخاب شوند چرا که هرکدام از آن‌ها تاثیر بسیاری بر فضا، چگونگی دیده‌شدن اجناس و در نتیجه جذب مشتری دارند. نوع و اندازه فروشگاه نیز در این پارامتر‌ها تاثیر بسیاری دارد.

ادامه مطلب