صندلی اداری ایکیا مارکوس
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

صندلی اداری ایکیا مارکوس راحت و مقرون به صرفه

برای بسیاری از خریداران صندلی اداری راحتی و قیمت مقرون به صرفه دو معیار مهم برای خرید یک محصول هستند. این دو ویژگی اغلب به سختی در یک محصول در کنار هم قرار می گیرند اما نه برای یک صندلی اداری طراحی شده توسط ایکیا!

ادامه مطلب

این صندلی اداری را در خانه استفاده کنید!
ادامه مطلب
فضای اداری

این صندلی اداری را در خانه استفاده کنید!

نستله یک صندلی همه کاره است. صندلی زیبایی که هم با دکوراسیون خانگی و فضای دوستانه خانه هماهنگ می‌شود و هم راحتی و استاندارهای ارگونومی  صندلی اداری را در دل خودش دارد. این صندلی اداری با طراحی ترکیبی خود این ویژگی‌ را دارد که در فضاهای متفاوت و برای کاربری‌های دیگر نیز استفاده شود. با محصول جدید استایلکس، کاربردها و نمونه‌های داخلی‌اش اینجا بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

صندلی اداری Klimastuhl
ادامه مطلب
فضای اداری

نگاهی به صندلی اداری Klimastuhl محصولی از شرکت Klöber

بسیاری از افراد راحتی در محل کار را تنها در داشتن یک صندلی اداری ارگونومیک و استاندارد، یک میز اداری مناسب، نورپردازی بهینه و تعدادی کمدهای در دسترس می‌دانند؛ اما آیا وجود این موارد برای عملکرد مناسب کارکنان کافی است؟ بر اساس پژوهش‌های متعدد صورت گرفته، قرار گرفتن در معرض گرما و سرما بدن انسان را تحت فشار قرار می‌دهد و عملکرد صحیح کارکنان را مختل می‌کند. از سوی دیگر در یک محیط اداری با کارکنان مختلف، تنظیم دمای مناسب برای تمامی افراد کار دشواری است. حالا اما یک شرکت هلندی به نام Klöber این مشکل را با طراحی یک صندلی اداری با قابلیت تهویه هوا و تنظیم دما حل کرده است. 

ادامه مطلب

طراح ایتالیایی
ادامه مطلب
books

صندلی اداری متفاوت محصول همکاری شرکت ALIAS و طراح ایتالیایی

صندلی فریم از آثار ماندگار آلبرتو مدا طراح برجسته ایتالیایی است. یک صندلی با فرمی جذاب که تا کنون بارها و بارها بازطراحی شده است. این صندلی اداری که شرکت آلیاس آن را تولید کرده، با حفظ اصالت خویش در آخرین نمونه‌اش به گونه‌ای بازطراحی شده که مطابق نیازهای کاربر امروزی باشد. راز طراحی پرفروش‌ترین صندلی شرکت آلیاس را اینجا بخوانید. محصولی که پس از بیست سال از اولین تولیدش، همچنان با جان سختی در عرصه رقابت صندلی‌های اداری می‌درخشد.

ادامه مطلب

صندلی اداری متفاوت
ادامه مطلب
فضای اداری

یک صندلی اداری متفاوت از Humanscale

در سال‌های اخیر با افزایش میزان استفاده از کامپیوتر، صندلی اداری ارگونومیک بیش از آنکه یک محصول زیبا و لوکس باشد به یک وسیله ضروری تبدیل شده است. با این وجود، صندلی‌های اداری‌ کمی قادر به تحمل وزن کاربران مختلف هستند. همچنین اکثر صندلی‌های اداری برای ایجاد شرایط مناسب نشستن به تنظیمات پیچیده‌ای نیاز دارند. در این میان، شرکت Humanscale یک صندلی اداری هوشمند با نام Diffrient طراحی کرده که بدون کوچک‌ترین تنظیمی از سوی کاربر، امکان نشستن راحت را برای افراد مختلف فراهم می‌کند. این صندلی دارای یک سیستم حساس خودکار است که بر اساس وزن و ویژگی‌های فیزیکی بدن کاربر به‌طور اتوماتیک تنظیم می‌شود.

ادامه مطلب

صندلی اداری sayl
ادامه مطلب
فضای اداری

نگاهی به صندلی اداری sayl محصولی از شرکت هرمان میلر

امروزه صندلی‌های اداری به نمادی از پیشرفت‌ تکنولوژی تبدیل شده‌اند و هر ساله با امکانات و قابلیت‌های جدیدی به بازار عرضه می‌شوند. این پیشرفت قابل توجه در ساخت صندلی اداری موجب شده تا خریداران نیز تنها به چشم یک کالای مصرفی به آن نگاه نکنند. خریدار امروز علاوه بر راحتی، ویژگی‌هایی نظیر استحکام، زیبایی و حفظ سلامت را نیز مد نظر قرار می‌دهد. در این میان شرکت هرمان میلر از تولیدکنندگانی است که همیشه به تمام ویژگی‌های مورد انتظار خریداران توجه کرده و حتی از مخاطبش جلوتر است. به همین جهت در کارنامه‌‌اش محصولات ماندگار و پرفروشی به چشم می‌خورد. یکی از این محصولات جذاب و دوست‌داشتنی صندلی اداری SAYL است که با طراحی متفاوت خود چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

ادامه مطلب

صندلی اداری ارگونومیک سال
ادامه مطلب
فضای اداری

۱۶ صندلی اداری ارگونومیک سال ۲۰۱۷ (قسمت اول)

صندلی اداری یکی از ملزومات هر فضای کاری محسوب می‌شود و با توجه به فعالیت‌های گوناگونی که در ادارات و سازمان‌ها صورت می‌پذیرد، از انواع مختلفی برخوردار است. طراحان مبلمان اداری همواره تلاش می‌کنند تا محصولاتی سازگار با بدن انسان به بازار عرضه کنند و نشیمنی راحت و بدون آسیب‌های جانبی برای کارمندان فراهم آورند. در سال ۲۰۱۷ میلادی موسسه ملی سلامت آمریکا ۱۶ صندلی اداری برتر به لحاظ رعایت اصول ارگونومی را معرفی کرده است.

ادامه مطلب