حل ۵ مشکل دستشویی‌های کوچک

سرویس‌های بهداشتی یکی از مهم‌ترین فضاهای خانه‌های امروزی هستند، اما این روزها با توجه به مساحت کم خانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی هم کوچک ساخته می‌شوند.

اگر حمام و دستشویی کوچکی دارید، نگران نباشید، ما در این مطلب مشکلات حمام‌ها و دستشویی‌های کوچک را بررسی می کنیم و ۵ راه‌حل برای بزرگ‌تر نشان دادن این فضاها پیشنهاد می دهیم که به صورت خلاقانه‌ای به شما کمک می کند تا دستشویی و حمام خود را به یک محیط زیبا و ایده آل تبدیل کنید. با ما همراه باشید.

تزیین سرویس بهداشتی

KALI نام مجموعه ای کاربردی و تزیینی برای حمام شامل آینه -کابینت و ۱۲ لوازم جانبی است که توسط طراحانی به نام های Nipa Doshi و Jonathan Levien  ساکن لندن ، برای یک شرکت معتبر آلمانی  طراحی شده است.

توالت فرنگی

توالت فرنگی زیر که توسط دو دانشجوی دانشگاه هادرسفیلد انگلیس به نام های Gareth Humphreys و Elliott Whiteley طراحی شده ، یک توالت فرنگی تاشو با ویژگی های خاص است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

استودیو طراحی استرالیایی “Who cares ?! Design” بعد از طراحی محصول خلاقانه ای ، به نام تخت خواب یخی بار دیگر اقدام به طراحی دکوراسیون  یخی برای سرویس بهداشتی کرده است که در حجم سازی های آن از شکل یخ الهام گرفته شده است.

دکور سرویس بهداشتی

شرکت طراحی داخلی Lina Art که در زمینه ی طراحی دکور سرویس بهداشتی و حمام فعالیت می کند،دکور سفارشی و زیبایی را برای یک شرکت فرانسوی به نام La Fonction طراحی نموده است.

تزیینات سرویس بهداشتی

اگر به فکر بازسازی و تغییر آرایه‌گری سرویس بهداشتی خانه خود هستید و یا با کمبود جا و بی‌نظمی در سرویس بهداشتی مشکل‌دارید نیاز به هزینه زیاد نیست و با استفاده از وسایل موجود و کمی رنگ و حوصله می‌توانید به‌راحتی آن را به بهترین نحو بازسازی کنید و تزیینات سرویس بهداشتی خود را کامل کنید.
زیبایی و نظم سرویس بهداشتی به‌خصوص در فضاهای کوچک ممکن است سخت و چالش‌برانگیز باشد اما با ترکیب درستی از وسایل، نور، رنگ و تزیینات می‌توان به‌راحتی به دکوراسیون و کارایی دلخواه رسید. استفاده از رنگ و نور مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی و حتی بزرگ یا کوچک نشان دادن فضا دارد که به‌راحتی می‌تواند هنگام بازسازی رعایت شود.
همچنین معمولاً در سرویس بهداشتی وسایلی مانند حوله و مسواک موردنیاز هستند و گاهی چگونگی قرار دادن آن‌ها که هم استفاده راحت باشد و هم از نظم و زیبایی نکاهد کاری دشوار به نظر می‌آید اما با استفاده از وسایل ساده و ارزان موجود در خانه هم می‌توان به‌خوبی نظم و کارایی را ایجاد کرد.
در زیر چند نمونه و ایده برای تزیینات و مرتب کردن سرویس بهداشتی نشان داده‌شده است.

طراحی سرویس بهداشتی

در بخش نوسازی یک اتاق زیرشیروانی در شهر Chelsea,Massachusetts ، شرکت Merge Architects دیواری شامل ۴۰۰۰۰ رولپلاک چوبی را برای پوشش خارجی سرویس بهداشتی طراحی کردند.طراحی سرویس بهداشتی متفاوت این شرکت بی نظیراست و توجه بسیاری را به خود جلب کرده.