ترندهای سال 2019 برای اتاق کودک و نوجوان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ترندهای سال ۲۰۱۹ برای اتاق کودک و نوجوان

در طراحی و تغییر دکوراسیون خانه یکی از چالش برانگیزترین فضاها اتاق خواب کودکان است. چرا که از طرفی والدین می‌خواهند فرزندان خود را با دکوراسیون اتاق جدیدشان شگفت‌زده کنند و علاوه بر آن محیطی بسازند که کودکشان احساس راحتی داشته باشد و در عین حال علاوه بر نظر والدین، سلیقه کودکان و خواست آن‌ها نیز باید مورد توجه باشد. یکی از راهکارهای رسیدن به اتاق خوابی که همه این موارد را در نظر بگیرد توجه به پیشنهادات طراحان است. کارشناسان این حوزه با توجه به وضعیت فعلی دکوراسیون ایده‌های جذابی و کاربردی را برای سال ۲۰۱۹ مطرح کرده‌اند که اگر قصد تغییر دکوراسیون حتما به کار شما خواهد آید. درباره ترندهای سال ۲۰۱۹ برای دکوراسیون اتاق کودکان و نوجوانان اینجا بخوانید تا با کمک این ایده‌ها اتاق فرزندانتان را به یک فضای ایده‌آل تبدیل کنید.

ادامه مطلب

اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

با این ترفندها اتاق کودکتان با بزرگ شدنش کارآییش را از دست نمی دهد

کودکان به‌سرعت بزرگ می‌شوند و نیازها و علاقه مندی های آنها نیز به مرور زمان تغییر می‌کند. با این وصف، تغییر طراحی دکوراسیون اتاق کودک همراه با رشد او و تغییر نیازهایش کاری زمان‌بر و پرهزینه خواهد بود.

به‌طور حتم شما می‌خواهید که اتاق کودکتان علاوه بر ایجاد یک فضای راحت و سرگرم‌کننده، متناسب با سن و سال و نیازهای واقعی کودکتان باشد و از یک طراحی ماندگار برخوردار باشد که با گذشت سال‌ها جذابیت خود را از دست ندهد.

بنابراین، در ادامه این مطلب به ۶ نکته پیرامون دکوراسیون اتاق کودک اشاره می کنیم که به شما کمک می‌کند تا فضای اتاق کودک خود را ماندگار و مستقل از زمان طراحی کنید.

ادامه مطلب

لوستر اتاق نوزاد
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

لوستر اتاق نوزاد

احتمالا در خرید و چیدمان اتاق فرزندتان سعی کرده‌اید بهترین انتخاب‌های ممکن را داشته‌باشید و تمام امکانات لازم را فراهم کنید اما ممکن است متوجه اهمیت لوستر اتاق نوزاد نشده باشید. در ادامه این مطلب نکاتی گفته می‌شود که شاید دانستن آن‌ها به انتخاب لوستر و روشنایی برای اتاق نوزادتان کمک کند.

ادامه مطلب