۱۰ مشکل طراحی دکوراسیون که با دو جمله حل می‌شوند!

همه ما دوست داریم فضایی که در آن زندگی می‌کنیم چنان دکور شده باشد که هم در آن احساس آسایش کنیم و هم به زیبایی آن ببالیم. برای زیبا و دلچسب کردن خانه خیلی کارها را دوست داریم انجام دهیم اما چگونگی آن را نمی دانیم و انجامش برایمان سخت است. گاهی هم نگران نتایج این کار هستیم. برای مثال دوست داریم یک گالری بزرگ بر روی یکی از دیوارها داشته باشیم یا  نورپردازی‌ خانه مان کمی هنرمندانه‌تر باشد.  اما سؤال اینجاست که چگونه این کارها را انجام دهیم؟ اما باور کنید که  حل بسیاری از مشکلات طراحی دکوراسیون از آنچه فکر می‌کنید هم آسان‌تر است. تنها چند دقیقه با ما همراه باشید و نکاتی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد را امتحان کنید تا از تغییر جالب توجهی که در دکوراسیون داخلی منزل خود خلق کرده‌اید شگفت‌زده شوید.

۷ قانون طلایی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

احتمالا شما نیز گمان می‌کنید طراحی دکوراسیون آشپزخانه در حالی که هم زیبا به نظر برسد و هم کاملاً کاربردی باشد، کاری سخت است. به‌خصوص هنگامی‌که با یک مساحت محدود روبرو باشیم و با لوازمی بی‌شمار سروکار داشته باشیم. از طرفی ما زمان زیادی را در آشپزخانه صرف می‌کنیم و آشپزخانه فضایی است که ما در آن به آشپزی، غذا خوردن و حتی صحبت کردن با خانواده خود می‌پردازیم، بنابراین دوست داریم آشپزخانه منزلمان مثل سایر اتاق‌ها تمیز به نظر برسد؛ اما چگونه می‌توان این چالش را حل کرد و همیشه آشپزخانه‌ای منظم داشت؟

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

اغلب بهترین طراحان کسانی هستند که بتوانند از عهده ی طراحی و دکوراسیون فضای کوچک برآیند.هرچند که طراحی دکوراسیون در یک متراژ محدود غیرممکن به نظر می رسد ، ولی با طراحی دقیق قابل انجام است.