ادامه مطلب
تابستان

۱۰ استخر با طراحی داخلی منحصر به فرد

تابستان است و ورزش محبوب این فصل یعنی شنا! اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که این تابستان هنوز به استخر نرفته اید و به دلیل از پرجمعیت بودن استخرها در این روزها از فکر شنا کردن هم گریزانید، با خواندن این مطلب حتما وسوسه خواهید شد که گرمای تابستان را به خنکی و آرامش آب بسپارید. در این مطلب با ۱۰ استخر با طراحی داخلی منحصر به فرد در جهان آشنا می شویم از آب گرم هایی با بیش از ۱۰۰ سال قدمت تا مدرن ترین استخرها با طراحی های مینیمال در کشورهای پیشرفته!

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق پذیرایی تایلند 2017
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

دکوراسیون اتاق پذیرایی تایلند ۲۰۱۷

این خانه  در تایلند طراحی شده است.در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی در این منزل مسکونی از مصالح چوب به وفور استفاده شده است که این کار برای برقراری ارتباط بین داخل و خارج از ویلا انجام شده است.

ادامه مطلب

خانه ای رویایی درمکزیک
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

خانه ای رویایی درمکزیک

Gilberto L.Rodriguez ، از معماران GLR ، خانه ی MT را که در دامنه کوه های شرقی Sierra Madre ، در Monterrey مکزیک واقع شده است ، طراحی کرده است.

ادامه مطلب

تسکین روح به کمک LED های قابل تنظیم
ادامه مطلب
نور و نورپردازی

تسکین روح به کمک LED های قابل تنظیم

نورپردازی مدرن با استفاده از سیستمهای نورپردازی سنتی آغازو بوسیله طراحی های پیچیده و بسیار خلاقانه تکوین یافت.امروزه گستره و تنوع نورپردازی مدرن به شخص، فرصت ابراز شخصیت منحصر بفردخود را می دهد و از مفهوم نورپردازی مدرن فراتر می رود.ازآنجایی که تلاش برای صرفه جویی در مصرف انرژی امری ضروری است ،جزءدیگری که باید به آن توجه شود استفاده از لامپهای مناسب است.

ادامه مطلب