ادامه مطلب
اتاق خواب

هفت تیپ برای چیدمان اتاق خواب

آیا تا به حال در اتاقی بوده اید که حس کنید همه چیزش درست و سر جایش است؟ علت این حس از هر ۱۰ بار ۹ بار به علت چیدمانی ساده و خوب است. اما چیدمان خوب به این سادگی ها هم نیست مخصوصا در اتاق خواب. دلیلش هم وجود تخت خواب است. تخت خواب ها بزرگ و بدقواره هستند و جای قرارگیری سایر وسایل را در اتاق دیکته می کنند. اما اگر انقد خوش شانس باشید که بتوانید طراحی نقشه و پلان اتاق خواب را خودتان انجام دهید یا اتاق خوابی که دارید را بازسازی کنید می توانید همه چیز را خودتان کنترل کنید و فضایی ایجاد کنید که هم زیبا و هم کاربردی است.

ادامه مطلب

عکس اتاق خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

عکس اتاق خواب

انتخاب مواد و مصالح در فرآیند طراحی داخلی نقش مهمی در روحیه و شخصیت معمارانه فضا ایفا می کند. عوامل مختلفی برای انتخاب مصالح توسط طراح وجود دارد. سازه ساختمان، اقلیم منطقه، فرم ساختمان، کیفیت و جلوه مصالح در نورپردازی های مختلف ، محدودیت های بودجه و نظرات و تمایلات کارفرما برخی از این عوامل را تشکیل می دهند.در زیر عکس اتاق خواب هایی را می بینید که در آن از بتن به عنوان متریال اصلی استفاده شده است.

ادامه مطلب

مدل دکوراسیون اتاق خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

مدل دکوراسیون اتاق خواب

جستجو برای فضا در خانه،کارکرد ونیز طراحی فردی،باعث شده است که برای اتاق خواب شرح وظایف تازه ای تعریف شود.حالا دیگر اتاق خواب تنها فضایی برای خوابیدن نیست و می توان از آن به عنوان یک فضای امن و راحت برای تماشای تلویزیون و شنیدن موسیقی،پرداختن به کار و سرگرمی و… نیز استفاده کرد.

ادامه مطلب

اتاق خواب عروس
ادامه مطلب
اتاق خواب

اتاق خواب عروس

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب عروس ،بخشی ضروری در هر مراسم عروسی است.تزیین اتاق خواب عروس نه تنها دربیشتر کشورهای آسیایی مانندپاکستان ، هند و بنگلادش و سریلانکاو…،بلکه یکی از سنتها در اکثر کشورهای جهان است.

ادامه مطلب