صندلی پلی کربنات
ادامه مطلب
books

صندلی پلی کربنات، مبلمانی به ظرافت شیشه به استحکام فولاد

مبلمان مهمترین عنصری است که می‌تواند حس و حال دکوراسیون داخلی را به کلی تغییر دهد، به خصوص وقتی‌که تصمیم بگیرید یک مبل منحصر به فرد را به فضای خانه خود اضافه کنید. صندلی‌های پلی کربنات محصولات متفاوتی هستند که به راحتی می‌توانند جلوه‌ای امروزی به دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف ببخشند. در این میان چندان تفاوتی ندارد که می‌خواهید دکوراسیون چه نقطه‌ای از منزل را تغییر دهید، صندلی‌های پلی کربنات به راحتی می‌توانند با فضای اتاق نشیمن، اتاق مطالعه و حتی اتاق خواب هماهنگ شوند و یک نقطه کانونی زیبا و جالب توجه به وجود آورند.

ادامه مطلب

برند مبلمان ویترا
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

با برند مبلمان ویترا آشنا شوید

ویترا کمپانی اولین‌هاست. شرکتی که نوآوری‌ها و فناوری‌های ویژه را در طراحی و تولید مبلمان برای اولین بار به کار برده است و به همین سبب تاریخ ساز شده. یک کمپانی خانوادگی واقع در بریسفلدن سوئیس. این شرکت آثار بسیاری از طراحان مشهور مبلمان را در سطح بین‌المللی تولید می‌کند. ویترا همچنین به خاطر ساختمان‌هایش شناخته شده است. مجموعه ساختمان‌های این کمپانی را معماران باتجربه‌ای طراحی کرده‌اند. از برجسته‌ترین ساختمان های ویترا می توان  به موزه طراحی ویترا در آلمان اشاره کرد. با این کمپانی که بیش از هفتاد سال در تولید مبلمان سابقه دارد اینجا بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

اولین صندلی پلاستیکی!
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

اولین صندلی پلاستیکی!

ورنر پنتون(Verner Panton) طراح دانمارکی، یکی از تاثیرگذار‌ترین شخصیت‌ها در توسعه طراحی در سال‌های ۱۹۶۰-۱۹۷۰ بود. علاوه بر نوآوری در فرم و رنگ پنتون متوجه خصوصیات پلاستیک که در زمان خود ماده ای جدید بود، شد.

ادامه مطلب