صندلی اداری Klimastuhl
ادامه مطلب
فضای اداری

نگاهی به صندلی اداری Klimastuhl محصولی از شرکت Klöber

بسیاری از افراد راحتی در محل کار را تنها در داشتن یک صندلی اداری ارگونومیک و استاندارد، یک میز اداری مناسب، نورپردازی بهینه و تعدادی کمدهای در دسترس می‌دانند؛ اما آیا وجود این موارد برای عملکرد مناسب کارکنان کافی است؟ بر اساس پژوهش‌های متعدد صورت گرفته، قرار گرفتن در معرض گرما و سرما بدن انسان را تحت فشار قرار می‌دهد و عملکرد صحیح کارکنان را مختل می‌کند. از سوی دیگر در یک محیط اداری با کارکنان مختلف، تنظیم دمای مناسب برای تمامی افراد کار دشواری است. حالا اما یک شرکت هلندی به نام Klöber این مشکل را با طراحی یک صندلی اداری با قابلیت تهویه هوا و تنظیم دما حل کرده است. 

ادامه مطلب

توپ‌های ژیمناستیک
ادامه مطلب
فضای اداری

شورش توپ‌های ژیمناستیک، علیه صندلی اداری!

استفاده از توپ به جای صندلی! ایده‌ای که از کودکان زیاد دیده‌ایم اما ایده‌ی چندان کارآمدی برای بزرگسالان به نظر نمی‌رسد. به ویژه اگر قرار باشد توپ‌ها، جایگزین صندلی‌های اداری شوند. اما یک معمار و طراح ایتالیایی با محصول جدید خود نشان داده استفاده از توپ‌ها به جای صندلی راهکاری بسیار حساب شده است. این کار نه تنها حال و هوای محیط اداری را تغییر می‌‌دهد که تاثیر مثبتی هم بر سلامتی کارکنان می‌گذارد. با این توپ‌ها می‌توان با دنیای خسته کننده و تکراری صندلی‌های اداری خداحفظی کرد. از آن‌ها در ادامه بیشتر بخوانید.
 

ادامه مطلب

صندلی اداری ارگونومیک با HAG Capisco
ادامه مطلب
فضای اداری

چشم اندازی جدید به صندلی اداری ارگونومیک با HAG Capisco

صندلی‌های اداری به ظاهر ارگونومیک، محصولاتی هستند که امروزه در اکثر اداره‌ها، شرکت‌ها و دفاتر کاری از آن‌ها استفاده می‌کنیم. در حقیقت بیشتر صندلی‌های اداری که در بازار با عنوان ارگونومیک به فروش می‌رسند، ویژگی‌ها و قابلیت‌های تنظیم متعددی دارند که به کمک آن‌ها بدن کاربر در بهترین حالت ممکن قرار می‌گیرد. اما سؤال اینجاست که آیا درست نشستن به تنهایی برای حفظ سلامتی ما کافی است؟ این سؤال را می‌توان با نگاهی به صندلی اداری ارگونومیک HAG Capisco پاسخ داد. این صندلی اداری با ظاهر عجیب خود رویکردی متفاوت به مقوله نشستن دارد.

ادامه مطلب

صندلی اداری عجیب
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

این ۱۰ صندلی اداری عجیب لبخند به لب شما می‌آورند

برای بسیاری از ما صندلی اداری تنها یکی صندلی است و از آن در بهترین حالت انتظاری به‌جز یک نشیمنگاه راحت نداریم؛ اما برای برخی، صندلی اداری می‌تواند نمادی از شخصیت و روحیات آنها باشد و به عنصری دکوراتیو برای فضای کار بدل شود. در اغلب موارد، شرکت‌ها به صندلی‌های اداری ارگونومیک معمولی با روکش‌های مش و چرم تمایل دارند، در نتیجه فضای بسیاری از دفاتر کاری شبیه به هم هستند و تفاوتی زیادی میان آنها وجود ندارد. با این حال، طراحی صندلی اداری نیز می‌تواند مانند سایر بخش‌ها زمینه‌ای برای بروز خلاقیت و نوآوری باشد. آنچه در ادامه می‌خوانید فهرستی از چند صندلی عجیب و غریب اداری است که با طراحی متفاوت خود لبخند را به‌صورت شما می‌آورند.

ادامه مطلب