صندلی اداری متفاوت
ادامه مطلب
فضای اداری

یک صندلی اداری متفاوت از Humanscale

در سال‌های اخیر با افزایش میزان استفاده از کامپیوتر، صندلی اداری ارگونومیک بیش از آنکه یک محصول زیبا و لوکس باشد به یک وسیله ضروری تبدیل شده است. با این وجود، صندلی‌های اداری‌ کمی قادر به تحمل وزن کاربران مختلف هستند. همچنین اکثر صندلی‌های اداری برای ایجاد شرایط مناسب نشستن به تنظیمات پیچیده‌ای نیاز دارند. در این میان، شرکت Humanscale یک صندلی اداری هوشمند با نام Diffrient طراحی کرده که بدون کوچک‌ترین تنظیمی از سوی کاربر، امکان نشستن راحت را برای افراد مختلف فراهم می‌کند. این صندلی دارای یک سیستم حساس خودکار است که بر اساس وزن و ویژگی‌های فیزیکی بدن کاربر به‌طور اتوماتیک تنظیم می‌شود.

ادامه مطلب

صندلی اداری برتر
ادامه مطلب
فضای اداری

۱۲ صندلی اداری برتر سال ۲۰۱۷ به انتخاب Gear patrol

وب سایت Gear patrol یک مرجع تخصصی آمریکایی در حوزه نقد و بررسی محصولات مختلف است که هرساله در حوزه‌های گوناگون از جمله مبلمان به معرفی محصولات برتر سال می‌پردازد. این وب سایت در آخرین بررسی خود در زمینه صندلی‌های اداری، ۱۲ محصول برتر سال را انتخاب کرده که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

نسل جدید مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

نسل جدید مبلمان اداری Knoll برای دکوراسیونی به انعطاف صحنه تئاتر

دیوید راکول (David Rockwell) طراح و معمار برجسته آمریکایی و بنیان‌گذار گروهی با همین نام تجارب خود در زمینه طراحی را به کار بسته و یک مجموعه مبلمان اداری به نام Rockwell Unscripted را برای برند Knoll طراحی کرده است. او که بیشتر به طرح‌های خود برای سالن‌های نمایش خیابان برادوی مشهور است، تلاش کرده تا مبلمانی را طراحی کند که به شرکت‌ها اجازه دهد سریعاً فضای کاری خود را بر اساس نیازهای متنوع خود تغییر دهند.

ادامه مطلب