راهنمای انتخاب سبک دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمای انتخاب سبک دکوراسیون داخلی

آیا شما به دنبال یک طراحی داخلی جدید برای منزل خود هستید؟ شاید انتخاب یک سبک مناسب و زیبا برای هر کدام از ما کاری سخت و دشوار باشد چراکه تعداد سبک‌های دکوراسیون داخلی فراوان است و شناخت آنها نیز به زمان قابل توجهی نیاز دارد. با این حال ما در این مطلب کوشیده‌ایم تا به شکلی خلاصه و مفید سبک‌های دکوراسیون داخلی رایج که این روزها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند را به شما معرفی کنیم. پس تا انتها با ما باشید.

ادامه مطلب

سبک‌های معماری داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

معرفی سبک‌های معماری داخلی

طراحی دکوراسیون برای زیبایی محیط و برقراری ارتباط بین افراد و فضایی است که در آن زندگی یا کار می‌کنند. در واقع دکوراسیون داخلی و طراحی آن، کاری هنرمندانه است که منجر به درست و بهتر دیده شدن رنگ‌ها، مبلمان و سایر لوازم در یک محیط می‌شود. روحیات انسان‌ها در هر بازه‌ای متفاوت است و این تفاوت به عوامل مختلفی از جمله جبر جغرافیایی، بازه‌ی زمانی زندگی و هنرمندانی که در هر دوره ظاهر می‌شوند، بستگی دارد.
تفاوت در روحیات انسان‌ها، تفاوت در سلیقه‌ی آن‌ها را در پی داشته و باعث شده تا زیبایی در هر عصر با حفظ برخی اصول مشترک، تغییراتی داشته باشد تا همواره بتواند در ذهن انسان خوشایند جلوه کند. تغییرات مفهوم زیبایی در هر دوره آراستن فضای منزل را نیز دستخوش تغییراتی کرده که این تغییرات باعث به وجود آمدن سبک‌های متفاوتی در معماری داخلی شده‌اند. در ادامه شما را با هشت سبک معماری داخلی بیشتر آشنا می‌کنیم. با ما همراه شوید.

ادامه مطلب

خانه بازی مینیمال
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

خانه بازی مینیمال

طراح بارسلونایی،David Lamolla، مجموعه ای از خانه های بازی مینیمالیستی را با الهام گرفتن از معماری ژاپنی طراحی کرده است.

ادامه مطلب