طراحی دکوراسیون در سال 2019 به چه سمت و سویی می‌رود؟
ادامه مطلب
معماری معاصر

طراحی دکوراسیون در سال ۲۰۱۹ به چه سمت و سویی می‌رود؟

با نو شدن سال، ترندهای دکوراسیون و طراحی هم تغییرهای زیادی پیدا خواهند کرد. ۲۰۱۹ پر است از طراحی‌های جدید در حوزه دکوراسیون داخلی. بعضی از ترندهای سال گذشته باقی می‌مانند و اتفاقات و سورپرایزهای جدیدی هم در راه هستند که احتمالا عاشقشان می‌شوید. در این مطلب چند مورد از این ترندها را با هم مرور می‌کنیم تا بهترین اتفاق‌های طراحی در سال ۲۰۱۹ را از دست ندهید و اگر برنامه تغییر دکوراسیون خانه‌تان را دارید، ایده بگیرید.

ادامه مطلب

طراحی مبلمان اسکاندیناوی
ادامه مطلب
طراحان ماندگار

آشنایی با یازده پیشگام طراحی مبلمان اسکاندیناوی (بخش اول)

مشخصه‌ مبلمان های مدرن اسکاندیناوی، اصل طراحی ظاهری جذاب توام با کاربردی بودن آن‌هاست. ساخت و تلفیق طرح‌های مختلف در مبلمان اسکاندیناوی در کنار ظرافت ایده‌ها، سادگی و مدرنیسم را القا می‌کند.
در ادامه با یازده طراح و معمار اسکاندیناوی آشنا می‌شویم که در ترویج و محبوبیت این سبک از ابتدا تاکنون بسیار اثرگذار بوده‌اند و در میان سایر طراحان و دوست داران سبک اسکاندیناوی بسیار قابل‌ احترام هستند.
 

ادامه مطلب

خانه ای به ابعاد 2.5 مترمکعب
ادامه مطلب
هنر صنعت چوب

خانه ای به ابعاد ۲.۵ مترمکعب

استودیو طراحی chmara.rosinke درسال ۲۰۱۱ توسط Ania Rosinke و Maciej Chmara در وین تأسیس شد. این استودیو تکنولوژی ساخت و هنر را با مفاهیم غنی و محیط زیستی می‌آمیزد و از ایده تا اجرای کار را خود به عهده می‌گیرد. بسیاری از محصولات آن‌ها تحت تأثیر جنبه‌های کاربردی یا فرهنگی هستند و تلاش بر آن است که تحقیقات و اطلاعاتشان را در محصول به نمایش بگذارند. آن‌ها در طرح‌های خود به جزئیات اهمیت بسیاری می‌دهند و زیبایی‌شناسی را فاکتوری مهم در پایداری محصول می‌دانند.

ادامه مطلب