سبک های دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

آشنایی با شناخته شده ترین سبک های دکوراسیون داخلی

خیلی از اوقات طی گشت و گذارهایمان در اینترنت و یا هنگامی که مجله‌ های دکوراسیون داخلی را ورق می‌زنیم با عکس‌ خانه‌ هایی مواجه می‌ شویم که نظرمان را جلب می‌کنند. این موضوع ممکن است به‌ خاطر هارمونی رنگی موجود در فضا و یا نقش و نگاری که در گوشه و کنار خانه به‌ کار رفته‌ است و یا حتی جزئیات بسیار کوچک باشد.

ادامه مطلب

سبک آرت دکو
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

به راحتی سبک آرت دکو را به خانه بیاورید

 اگر علاقه‌مند به بازسازی دکور خانه به سبک آرت دکو هستید؛ تنها نیستید! آرت دکو سبکی است که با الگوهای هندسی بزرگ، زوایای تند و تقارن جلوه‌گری‌ می‌کند. این ویژگی‌ها عموما با استفاده از موادگران قیمت و خاص مانند طلا، استیل، شیشه، آینه، چوب‌های نادر و پوست حیوانات همراه است و به همین جهت آرت دکو سبکی لوکس شناخته می‌شود. اما احتمالا اگر بدانید چقدر آسان و ارزان می‌توانید این سبک و حال و هوای دهه ۳۰ و ۴۰ میلادی را به نمای داخلی خانه‌تان بیاورید؛ شگفت زده خواهید شد. اینجا 10 ترفند کلی برای ورود سبک آرت دکو به خانه‌ها را معرفی کرده‌ایم.

ادامه مطلب

طراحی به سبک ژاپنی
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

نوآوری در طراحی به سبک ژاپنی دستاورد Nendo

یک استودیو طراحی نوپای ژاپنی چندسالی است که به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های طراحی جهان تبدیل شده است. استودیو «نندو»؛ که کار خودش را از توکیو آغاز کرد و حالا در نقاط مختلفی از جهان نمایندگی دارد. محصولات این استودیو بر مبنای طراحی‌های ساده و هوشمندانه خلق می‌شوند. نندو در زمینه‌های مختلفی از جمله مبلمان، طراحی داخلی، محصولات خانگی، چیدمان و محصولات هنری فعالیت دارد. «اوکی ساتو» موسس نندو نیز از شناخته‌شده‌ترین طراحان در دهه گذشته بوده و در سال ۲۰۱۵ به عنوان برترین طراح جهان معرفی شده است. با آثار و محصولات این استودیو و بنیانگذار خلاق و جوانش اینجا بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

راهنمای انتخاب سبک دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمای انتخاب سبک دکوراسیون داخلی

آیا شما به دنبال یک طراحی داخلی جدید برای منزل خود هستید؟ شاید انتخاب یک سبک مناسب و زیبا برای هر کدام از ما کاری سخت و دشوار باشد چراکه تعداد سبک‌های دکوراسیون داخلی فراوان است و شناخت آنها نیز به زمان قابل توجهی نیاز دارد. با این حال ما در این مطلب کوشیده‌ایم تا به شکلی خلاصه و مفید سبک‌های دکوراسیون داخلی رایج که این روزها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند را به شما معرفی کنیم. پس تا انتها با ما باشید.

ادامه مطلب