این‌ها بدترین دکوراسیون‌های رایج در تاریخ هستند
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

این‌ها بدترین دکوراسیون‌های رایج در تاریخ هستند

بدون شک هیچ‌کس با هدف زشت‌تر جلوه دادن محیط زندگی خود دست به طراحی دکوراسیون منزل نمی‌زد اما گاهی نادیده گرفتن نکاتی خیلی ساده نتایج تأسف باری به همراه می‌آورد. در طول یک قرن اخیر که دکوراسیون و طراحی داخلی مورد توجه قرار گرفته، هر ساله طرح‌هایی به بازار عرضه شده که فارغ از تنوع سلیقه‌ها، به چشم کمتر کسی زیبا به نظر می‌رسند.

ادامه مطلب

دکوراسیون پذیرایی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی بیشترین مبلمان‌ و لوازم جانبی را دربرمی‌گیرد چرا که نشیمن و پذیرایی فضایی برای دورهمی‌های خانوادگی است و افراد زیادی همزمان در آن حضور دارند. وسایل این اتاق معمولاً شامل مبل کلاسیک، مبل راحتی، میز، لوازم صوتی و تصویری و وسایل مربوط به آن، قفسه کتاب، اشیاء دکوراتیو، قاب عکس، یادگاری‌های خانوادگی و … می‌شود. ترکیب بندی فرمی مبلمان‌ها، نور، فاصله بین مبلمان و ابعاد آن‌ها، روشنایی و استفاده صحیح از پارچه‌ها، مبلمان متحرک و فرش مواردی است که رعایت آن‌ها دکوراسیون پذیرایی شما را به یک دکوراسیون ایده‌آل تبدیل می‌کند. در ادامه با قوانین دکوراسیون پذیرایی بیشتر آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

دکوراسیون مدرن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن برای چندین دهه است که در خانه‌ها، دفاتر و فضاهای عمومی محبوب شده است. اگر شما به دنبال یک کلمه برای توصیف دکوراسیون مدرن هستید سادگی بهترین کلمه است. البته، سادگی به این معنی نیست که دکوراسیونی سرد و خسته کننده‌ داشته باشیم؛ چرا که استفاده از پالت رنگ خنثی و اشکال هندسی در هیچ دکوراسیونی خسته ‌کننده و تکراری نیست. ضمن اینکه شما می‌توانید دکوراسیونی مدرن و ساده اما کاملاً گرم و شیک داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم تمام سوالات و ابهامات ذهنی شما درباره دکوراسیون مدرن را مطرح کنیم که بدون شک برای شما جذاب خواهد بود، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب