نورپردازی‌های محبوب سال 2019 کدام‌اند؟
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

نورپردازی‌های محبوب سال ۲۰۱۹ کدام‌اند؟

اگر می‌خواهید تا سه ماه آینده برای تغییر دکوراسیون در سال جدید تصمیم بگیرید نورپردازی خانه را در اولویت‌هایتان قرار دهید. چرا که به همان‌اندازه که نورپردازی خوب می‌تواند ظاهری خیره‌کننده به خانه‌ شما ببخشد، نورپردازی نادرست هم زیبایی آن را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. تغییر و تنوع در نورپردازی خانه، از آن چیزی که فکر می‌کنید ساده‌تر است؛ پس حتی اگر مستاجر هستید هم می‌توانید از ایده‌هایی که در این مطلب معرفی می‌کنیم استفاده کنید و اجازه ندهید طرح‌های خسته‌کننده‌ معمار خانه، زیبایی منزل شما را زیر سوال ببرد. من  سه قلم از وسایل روشنایی منزلم را با وسایل مدرن‌تر جایگزین کردم و همین تغییر جزئی نتیجه را بسیار جداب‌تر کرد. در این مطلب با بررسی نظر چندین معمار و طراح داخلی، شیوه‌های نورپردازی محبوب سال ۲۰۱۹ را آورده‌ایم اگر می‌خواهید در این تغییرات مد را هم در نظر بگیرید و به‌روز باشید  و مطابق ترندهای جهانی عمل کنید ادامه‌ مطلب را از دست ندهید.

ادامه مطلب

لوستر 1
ادامه مطلب
نور و نورپردازی

لوستر

استودیو طراحی SOFTlab به تازگی لوستری بسیار زیبا با فرم کریستالی  را خلق کرده است.این لوسترکه بیشتر شبیه به یک مجسمه می باشد در یک بوتیک کفش فروشی در شهر نیویورک آویزان شده است.

ادامه مطلب

انواع لوستر 2017
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

انواع لوستر ۲۰۱۷

اگر نیاز به کالایی مطابق با مد روز دارید که محیط زندگی شما را نیز تجملاتی کند ، خرید لوستر راهی است که باید در پیش بگیرید.
لوستر کالایی زینتی محسوب می شود که هیچ گاه از رونق نمی افتد . انواع لوستر همیشه مورد درخواست بوده چه دیروز و چه امروز.

لوستر ها در سه سایز عرضه می شوند:

ادامه مطلب