تاثیر گرافیک بر طراحی داخلی با تمرکز بر آثار موندریان
ادامه مطلب
books

تاثیر گرافیک بر طراحی داخلی با تمرکز بر آثار موندریان

حدود یک قرن پیش دو هنرمند به نام های پیت موندریان (Piet Mondrian) و بارت ون لک (Bart van der Leck) در روستایی کوچک در هلند به نام لارن (Laren) با هم آشنا شدند. این دوستی ساده بعدها به پایه گذاری یکی از مهم ترین جنبش های هنری مدرن منتهی شد. این جنبش هنری به استفاده انتزاعی از رنگ های قرمز، آبی و زرد و فرم های خطی و منظم مشهور بود و با وجود سادگی می توانست فضایی چند بعدی خلق کند. از این رو، بسیاری موندریان را یکی از پیشتازان گرافیک امروزی می دانند.

ادامه مطلب

پالت رنگ حرفه ای برای اتاق خواب مدرن
ادامه مطلب
اتاق خواب

دوازده پالت رنگ حرفه ای برای یک اتاق خواب مدرن و متفاوت

شخصی‌ترین مکان در هر خانه بدون شک اتاق خواب است. جایی که می‌توانید با وسایل، چیدمان و رنگ آن بخش بزرگی از درونیات و علایق خود را به اشتراک بگذارید. اما برای داشتن یک اتاق خواب مدرن و فوق العاده فقط بهره بردن از علایق شخصی‌تان نمی‌تواند جوابگو باشد. چنانچه در فکر داشتن یک اتاق خواب مدرن و متفاوت هستید دانستن نکاتی نظیر شناخت و همنشینی رنگ‌ها در وسایل اتاق کمک بسیاری به شما خواهد کرد. به همین منظور در این مطلب قصد داریم تا با معرفی دوازده پالت رنگ حرفه‌ای، راز طراحی و اجرای یک اتاق خواب مدرن را با شما به اشتراک بگذاریم.

ادامه مطلب

دکوراسیون کلوین کلاین
ادامه مطلب
فضای تجاری و فروش

 زرد مثل دکوراسیون کلوین کلاین

کلوین کلاین (Calvin Klein) که بانام سی کی CK نیز شناخته می‌شود، یک برند آمریکایی است که توسط طراح مد آمریکایی که اصالتاً اهل مجارستان است، کلوین ریچارد کلاین Calvin Klein، تأسیس شده است.

 شعبه‌ی مرکزی این برند در مرکز شهر منهتن شهر نیویورک قرار دارد. برند کلوین کلاین به دلیل طراحی‌های ساده و زیبا و مجللش محبوبیت زیادی دارد و علاوه بر پوشاک، نامش بر روی طیف وسیعی از ساعت‌ها، جواهرات و عطرها دیده می‌شود.

ادامه مطلب

گرایش به رنگین کمان و رنگین‌تابی،محل تلاقی مد و مبلمان
ادامه مطلب
سبک زندگی

گرایش به رنگین کمان و رنگین‌تابی،محل تلاقی مد و مبلمان

درخشش رنگین مروارید یا حباب صابون همیشه برای ما جذاب و زیبا بوده است . امروزه این زیبایی و زیبایی الهام بخش طراحان شده و درمتریالی مانند پارچه‌ یا شیشه‌های رنگین‌ بازتاب یافته که به طراحان اجازه‌می‌دهند تا با این متریال ، محصولات زیبا و خلاق را طراحی کنند. در سال‌های اخیر در حوزه های مد و مبلمان بیش‌از سایر حوزه های هنری از این نوآوری استقبال شده .

ادامه مطلب