ترکیب سفید و آبی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ترکیب سفید و آبی در دکوراسیون داخلی خانه

ترکیب دو رنگ کلاسیک آبی و سفید انرژی و نشاط را به اکسسوری های خانه می بخشد. رنگ های آبی و سفید یادآور آسمان آبی با ابرهای سفید و پنبه ای است.

ادامه مطلب

هفت اصل برای دکوراسیون داخلی حرفه‌ای و هماهنگ
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هفت اصل برای دکوراسیون داخلی حرفه‌ای و هماهنگ

 این روزها توجه به دکوراسیون داخلی در هر فضایی خواه خانه باشد یا یک محیط اداری با فضایی عمومی، به مسئله‌ای مهم تبدیل شده است. اگر توجه کرده باشید بعضی از خانه‌ها دکوراسیون داخلی حرفه‌ای و هماهنگی دارند. اما برخی افراد با اینکه به خوش سلیقه بودن معروف هستند خانه را به نحوی طراحی می‌کنند که احساسی از پیچیدگی و سردرگمی را به افراد منتقل می‌کند. واقعیت این است که زیبایی و دقت در انتخاب و فرم عناصر مبلمان تنها یک بخش از طراحی داخلی و دکوراسیون منزل است و نکات دیگری وجود دارد که توجه به آن‌ها ضروری است. با مطالعه این مطلب در نهایت شما قادر به شناسایی و استفاده از این نکات و اصول اولیه طراحی داخلی خواهید شد. گرچه تا یک طراح داخلی حرفه‌ای شدن راه زیادی می‌ماند اما این اصول می‌تواند سرنخ‌ها و راهکارهای مناسبی برای ایجاد یک طراحی عالی و منحصربه‌فرد به شما دهد؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

طراحی دکوراسیون سیاه و سفید
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمایی ساده برای طراحی دکوراسیون سیاه و سفید

سیاه و سفید؛ دو رنگی هستند که حضورشان در دکوراسیون منزل جلوه‌ای گیرا و متمایز خلق می‌کند. با این حال بسیاری از افراد تصور واضحی از دکوراسیون سیاه و سفید ندارند. گاهی حتی افراد از خرید لوازم دکوراتیو سیاه و سفید می‌ترسند و نمی‌دانند آن‌ها را چطور در چیدمان استفاده کنند. به همین خاطر علیرغم اینکه این دو رنگ در زیباسازی محیط بسیار موثرند، در منازل چندان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. حال ما در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا به‌طور مختصر اما جامع به مزایا و روش‌های استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید بپردازیم.

ادامه مطلب

انتخاب رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

توصیه‌هایی برای انتخاب رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی

یکی از اولین و مهم‌ترین مراحل در طراحی دکوراسیون داخلی، انتخاب رنگ است. رنگ عنصری قدرتمند در دکوراسیون داخلی خانه شما است که می‌تواند به فضای ساده خانه شما، حال و هوای ویژه‌ای دهد. رنگ‌هایی که در دکوراسیون خانه استفاده می کنید، بازتابی از شخصیت شماست و بر روحیه و افکارتان تأثیر مستقیمی دارند. این در حالی است که اکثر افراد، زمان زیادی برای انتخاب رنگ خانه خود صرف نمی‌کنند، غافل از آنکه هر رنگ دارای ارزش روانی خاص خود است، به همین دلیل است که رنگ‌های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی خانه را باید به‌صورت عاقلانه و ماهرانه بر اساس یک سری عوامل انتخاب کنید. در ادامه برای آگاهی از انتخاب رنگ مناسب خانه خود، با ما همراه شوید.

ادامه مطلب