دکوراسیون اتاق کودک
ادامه مطلب
اتاق خواب

۷ روش برای استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون اتاق کودک

هندسه با وجود قدمت طولانی مدت که دارد، هنوز هم مبحثی جذاب است و به‌کارگیری آن در دکوراسیون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها، به منظور ایجاد فضایی سرگرم‌کننده و پرانرژی، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

این موضوع سبب شده تا طراحی به وسیله نقوش هندسی به یکی از شاخه‌های جذاب در دکوراسیون خانگی بدل شود و ما نیز تلاش کرده‌ایم تا در این مطلب چند قاعده ساده برای استفاده بیشتر از هندسه در اتاق خواب کودکان برای خلق فضایی سرگرم‌کننده را به شما ارائه دهیم.

ادامه مطلب

طراحی فضای اتاق کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

چهار نکته مفید در طراحی فضای اتاق کودک

 به رفتار کودکان دقت کرده‌اید؟ آنها با چند بالش خانه می‌سازند، تخت خود را کشتی و هواپیما تصور می‌کنند و حاشیه‌های فرش را همچون اتوبان به اشغال ماشین‌های خود در می‌آورند. آنها با تخیل خود به‌ راحتی شکل و قیافه هر چیزی را تغییر می‌دهند! جاروبرقی را فیل، شیشه پاک‌کن را دایناسور و کنترل تلویزیون را سفینه فضایی می‌بینند. اگر در خانه خود کودکی دارید یا در اطراف خود با آنها سر و کار داشته باشید قطعا به این موضوع پی برده‌اید که کودکان به محیط اطراف خود بیش از ما بزرگسالان دقت و توجه می‌کنند. پس ارتباط بیشتری هم با فضای پیرامون خود برقرار می‌کنند.

 

ادامه مطلب

اتاق خواب کودک
ادامه مطلب
کودک و نوجوان

اتاق خواب کودک

پشت هر طراحی زیبا یک ایده ی قوی نهفته است، اتاق خواب کودک نیز از این اصل مستثنی نیست.اتاق خواب کودک علاوه براینکه مکانی برای استراحت است مکانی برای بازی و سرگرمی کودک می باشد و هنگام طراحی آن بایستی تمام جنبه ها در نظر گرفته شود تا در نهایت طرحی زیبا و کاربردی ایجاد گردد.

ادامه مطلب