10رستوران با دکوراسیون خاص و منحصر به فرد جهان
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

۱۰رستوران با دکوراسیون خاص و منحصر به فرد جهان

نام  رستوران  با فعل غذا خوردن گره خورده اما به تدریج و با پیشرفته شدن شهرها و کشورها و پی بردن به توانایی تأثیر رنگها و معماری داخلی بر روی افراد، رستوران دیگر تنها جایی برای سیر شدن جسم نبود بلکه در آن روح انسانها  هم از لذت بصری سیراب می شد. در مطلب امروز، شما با ۱۰ نمونه از رستورانهایی روبرو می شوید که حظ بصری آنها و فلسفه ها و ایده های عمیقی که پشت طراحی دکوراسیون آن داشته اند آن ها و علت این نوع طراحی آ ن ها را با هر رستوران دیگری متمایز می کند. 

ادامه مطلب

رستوران با دکوراسیون‌ عجیب
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

ده رستوران با دکوراسیون‌های عجیب در جهان

این روزها یکی از راه‌های بسیار موثری که رستوران‌داران برای جذب مشتری دنبال می‌کنند، تغییر دکوراسیون رستوران است. امروزه حس و حالی که فضای رستوران منتقل می‌کند به اندازه کیفیت غذایی که سرو می‌شود، برای افراد مهم است. دیگر بسیاری از مردم به دلیل خاطره‌سازی در فضایی متفاوت به رستوران می‌روند، نه غذا خوردن.  مدیران رستوران‌ها برای ایجاد فضایی غیرمعمول و عجیب نه تنها یک منو خاص ترتیب می‌دهند بلکه با استفاده از یک دکوراسیون داخلی متفاوت و منحصربه‌فرد رستوران خود را از دیگر رستوران‌ها متمایز می‌کنند. در این مطلب ما شما را با ۱۰ رستوران شگفت‌انگیز در سراسر جهان آشنا می‌کنیم. اگر ازعلاقه‌مندان به غذا و اهل رستوران‌های عجیب و جذاب هستید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی 6
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

دکوراسیون داخلی ۶

این دکوراسیون داخلی جذاب توسط هنرمندی به نام Scott Hove طراحی شده و با همکاری Baker’s son اجرا شده است.این دکوراسیون داخلی زیبا با...

ادامه مطلب

کافه LA DOLÇA
ادامه مطلب
books

کافه LA DOLÇA

بعد از اتمام یک شام مفصل ، یک دسر هیجان انگیز و خوشمزه بسیار دلچسب می باشد.در کشور اسپانیا در شهر بارسلونا کافه DOLÇA می تواند تمام این امکانات را برآورده سازد. نکته قابل توجه در این کافه معماری و دکوراسیون خاص این مکان می باشد که بسیار وسوسه انگیز است.

ادامه مطلب