books

راهنمای جامع خرید کابینت

انتخاب و خرید کابینت یک انتخاب مهم برای دکوراسیون داخلی خانه محسوب می شود و در این انتخاب باید به موارد بسیاری توجه کرد. برای مثال لازم است هنگام انتخاب کابینت طراحی، جنس، یراق آلات، رنگبندی و بسیاری موارد دیگر را در نظر داشت تا در نهایت کابینت آشپزخانه شما نه فقط زیبا بلکه کاربردی و با دوام نیز باشد.

ادامه مطلب

طراحی دکوراسیون منزل
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

طراحی دکوراسیون منزل

Studio Wills  نوسازی آپارتمانی دو طبقه در سنگاپور را بر عهده گرفت.

ادامه مطلب

دکور کابینت
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

دکور کابینت

شرکت سوئدی Claesson Koivisto Rune  که در زمینه ی معماری و طراحی صنعتی فعالیت می کند در سال ۱۹۹۵توسط سه طراح به نام های Mårten Claesson, Eero Koivisto و Ola Rune در شهر Stockholm تاسیس شده است. این شرکت کمدها و کابینتهای مینیمالی ، زیبا و رویایی را طراحی نموده است

ادامه مطلب

طراحی کابینت
ادامه مطلب
آشپزخانه

طراحی کابینت

این که شما فقط یک آشپز خبره باشید ویا فقط یک محل راحت و شیک برای صرف غذا می خواهید درچگونگی طراحی آشپزخانه بسیار اهمیت می یابد.به عنوان  آشپزخانه به عنوان مرکز خانه فضایی با عملکردهای بسیار است.آنجا فقط جایی برای آماده سازی و طبخ مواد غذایی نیست،از آنجا برای پذیرایی از مهمانان،ذخیره سازی وسایل و خوردن وعده های غذایی خانواده استفاده می شود.طراحی شما لازم است که با این فعالیت ها هماهنگ باشد،به همین دلیل طراحی کابینت آشپزخانه بسیار محبوب است.ویژگی این کابینت ها فقط شیک بودن نیست بلکه هر کدام نسخه ای از سادگی با خطوط صریح،بافت لوکس و رنگ های خنثی است.

ادامه مطلب