دکوراسیون بنفش کمرنگ؛ رومانتیک و رویایی

 بنفش از آن رنگ‌هایی است که تقریبا همه دوستش دارند. این رنگ که همزمان سنگین و بازیگوش است، هم نرمی و شیرینی صورتی را دارد و هم قدرت و شکوه آبی. در واقع هیچ کدام از این سه رنگ نیست و همزمان همه آن‌هاست. استفاده این رنگ در دکوراسیون خانه چه در سالن پذیرایی و چه اتاق خواب یا حتی آشپزخانه، به نظر قدمی بسیار جسورانه می‌آید که یا نتیجه‌ای باشکوه و قدرتمند به جا می‌گذارد یا اتاق‌های شما را شبیه اتاق خواب دختربچه‌ها می‌کند. پر واضح است که با کمی رعایت قوانین ابتدایی دکوراسیون و چینش رنگ‌ها، ظاهری بسیار متفاوت و جذاب به منزل شما خواهد داد. در این مطلب با هم کمی از کاربرد رنگ بنفش کمرنگ در دکوراسیون منزل می‌خوانیم و چند نمونه می‌بینیم. رنگی که در سلطه سفید و آبی و شیری، مجال کمتری برای بروز پیدا کرده است.

تزیین اتاق خواب

قراردادن تخت خواب بر روی سطحی که کمی از کف اصلی بالاتر است(پلت فرم)، یک راه موثر جهت تعریف فضا و همچنین تزیین اتاق خواب و جایگزینی مناسب برای تشکهای بهاری است.

اتاق خواب

Libertango نام یکی از اتاقهای هتل بوتیک ( هتل بوتیک به آن دسته از هتل‌هایی گفته می‌شود که به خاطر خاص بودن سبک هنری و معماری خود شهره هستند. ) ، در سئول است که توسط هنرمند کره ای Seungmo Lim طراحی شده است.در طراحی این اتاق خواب زیبا از گاوبازی و گاو نر سیاه و سفید الهام گرفته شده است.