آشپزخانه پاییزی
ادامه مطلب
آشپزخانه

چگونه یک آشپزخانه پاییزی داشته باشیم؟

قبل از شروع پاییز پای تزیینات مربوط به این فصل را به آشپزخانه خود باز کنید. پاییز فصل برداشت محصول است و می توانید از وسایلی که به این رویداد اشاره می کنند و یا حتی میوه های پاییزی که برجسته ترینش همان کدو تنبل های نارنجی هستند برای تزیین آشپزخانه پاییزی خود استفاده کنید.

ادامه مطلب

ایده هایی برای دکوراسیون پاییزی
ادامه مطلب
تابستان

ایده هایی برای دکوراسیون پاییزی

ممکن است با نزدیک شدن به انتهای فصل تابستان و سرد شدن هوا و شروع فصل رنگارنگ پاییز قصد تغییر چیدمان دکوراسیون خانه خود را داشته باشید و بخواهید حال و هوای خانه خود را گرم و پاییزی کنید. در این مطلب ما پرداخته ایم به چند نمونه ایده برای دکوراسیون پاییزی، اگر برای فصل جدید هیجان زده اید و مایل به تغییر دکوراسیون خانه خود هستید، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

عاشق دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

اگر عاشق دکوراسیون هستید از برگ های پاییزی غافل نشوید

فصل پاییز در راه است و برگ‌ها با تغییر رنگ خود به رنگ‌های زیبایی چون قرمز، نارنجی و زرد حس و حال خاصی را به درختان و خیابان‌ها می‌دهند. از طرفی سرمای این فصل باعث می‌شود زمان بیشتری را در خانه بگذرانیم، پس بد نیست دکوراسیون خانه را نیز کمی تغییر دهیم و رنگ و بوی این فصل را از فضای باز به خانه‌ها بیاوریم. استفاده از المان‌های هر فصل برای تغییر دکوراسیون روشی جذاب است؛ برای همین این بار به سراغ برگ‌های پاییزی رفته‌ایم. با جمع کردن برگ‌های ریزان درختان پاییزی می‌توانیم از تکرار و روزمرگی بگریزیم و خانه خود را با گرم‌ترین رنگ‌های طبیعی نقاشی کنیم. اما این برگ‌های خشک و شکننده را چطور به دکوراسیون بیاوریم؟ در ادامه ایده‌هایی خلاقانه منتظر شما هستند تا برای اجرای آن‌ها دست به کار شوید.

ادامه مطلب

فصل هزار رنگ پاییز
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

آیا برای فصل هزار رنگ پاییز آماده شده‌اید؟

بهار فصل رویش است، تابستان فصل انرژی و گرما و پاییز و زمستان کسل‌کننده! این‌ باوری است که در ذهن برخی از ما درباره فصل‌ها وجود دارد؛ شاید شما هم از کسانی باشید که با شعر معروف «پادشاه فصل‌ها پاییز» مهدی اخوان ثالث موافق نیستند. اما تا به حال فکر کرده‌اید که چطور می‌توان نسبت به فصلی که برایتان دلگیر است، احساس بهتری پیدا کنید؟ یکی از این راه‌ها تغییر محیطی است که حداقل از تغییرات نوروز به این طرف به همان شکل و با همان وسایل و چیدمان مانده است. پس فصل پاییز هم می‌تواند برای شما الهام‌بخش زیبایی‌های فراوانی باشد؛ البته اگر نشانه‌های آن را به درستی در دکوراسیون داخلی منزل خود به کار ببرید. این تغییر بر خلاف تصور چندان هم پرخرج نیست و تنها به کمی خلاقیت نیاز دارد. پس تا انتهای این مطلب پاییزی با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تغییرات کوچک در دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

با تغییرات کوچک در دکوراسیون داخلی به استقبال پاییز برویم

همه‌ی ما در زندگی نیاز به تغییر و تنوع داریم. خانه جایی است که مهم‌ترین اوقات خود را آنجا سپری می‌کنیم. برای جلوگیری از کسالت و دل‌مردگی باید دست به ایجاد تغییرات زد. برای اعمال تغییرات در طراحی داخلی منزل نیازی به هزینه‌های هنگفت نیست. گاهی فقط کافی است جای مبل‌ها را تغییر داد، چند تا کوسن با رنگ گرم به مبل‌ها اضافه کرد٬ گلدان گلی روی میز گذاشت٬ رو تختی را عوض کرد و یا چند بطری رنگی به آشپزخانه اضافه کرد. تغییر دکوراسیون داخلی فضای خانه را از حالت ایستایی خارج می‌کند و در روحیه‌ی افراد خانواده باعث ایجاد نشاط و سرزندگی می‌شود. با به وجود آوردن تنوع در دکوراسیون داخلی خود و اعضای خانواده را از روزمرگی و تکرار دور می‌کنیم. بهتر است خود را به دست طبیعت بسپاریم و با آن همراه شویم. با تغییر فصل‌ها حس و حال تازه‌ای به خانه بدهیم. با آمدن فصل پاییز بهتر است با اعمال تغییراتی در اتاق نشیمن به استقبال آن برویم.

 

ادامه مطلب