استقبال دیجیتالی از بهار
ادامه مطلب
نمایشگاه و غرفه سازی

استقبال دیجیتالی از بهار

در این مجموعه ی تعاملی به نمایش گلهای مختلف از جمله نیلوفرهای آبی پرداخته شده است و بازدیدکنندگان با قدم زدن در آن خود...

ادامه مطلب

هفته طراحی دبی
ادامه مطلب
رویدادها

هفته طراحی دبی، رویداد جدید طراحی

هفته طراحی دبی (Dubai Design Week) یکی از جدیدترین رویدادهای طراحی است و هدف این نمایشگاه آن است تا در این رویداد به دبی، به عنوان یک قطب اصلی دیزاین، توجه ویژه‌ای شود و عرصه پیشرفته و رونق یافته امارات با دیگر کشورها به اشتراک گذاشته شود. هفته طراحی دبی در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت Art Dubai و حوزه طراحی دبی (Dubai Design District) بنیان‌گذاری شد. با توجه به روحیه مشارکتی طراحان و نگرش جهانی دبی، مقیاس این رویداد هم محلی و هم جهانی است و حوزه های عمومی و خصوصی، فرهنگ، آموزش و اوقات فراغت را شامل می‌شود و محدوده محصولات موجود نیز بسیار وسیع و از گرافیک تا معماری و طراحی صنعتی است. همچنین ورکشاپ‌ها، ارائه و سخنرانی‌ها و گفت‌و‌گو‌ هایی برای بحث و نتیجه‌گیری در مورد دیزاین، معنی آن و بهبود آن در دبی و جهان صورت می‌گیرد.در سال ۲۰۱۵، ۲۳۰۰۰ بازدیدکننده از سراسر جهان برای دیدن کارهای بیش از ۱۵۰ طراح محلی و بین‌المللی در این رویداد شرکت کردند و این موفقیت باعث شد تا برگزارکنندکان، آن را به رویدادی سالانه تبدیل کنند.

ادامه مطلب

موزه کودکان میامی
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

موزه کودکان میامی

دربرنامه ریزی های مرتبط با توسعه و بهبود یک جامعه کودکان حساس ترین گروه سنی جامعه را تشکیل می دهند . این گروه در مهمترین سالهای زندگی شان که پایه های رشد شخصیتی و ذهنی و اجتماعی و جسمی آنها شکل می گیرد تا زمانیکه وارد شهر می شوند نیازمند این هستند که زندگی اجتماعی را در مقیاس خود تجربه کنند و این مستلزم فراهم بودن فضایی کودکانه و صمیمانه است. دنیایی پر از شادی با رنگهای زیبا که در آن کودک فرصت رشد استعدادهایش را داشته باشد. فضایی که زمینه مناسب برای خلاقیت کودکان را فراهم آورد.

ادامه مطلب

5 غرفه برتر در اکسپو میلان 2015
ادامه مطلب
نمایشگاه و غرفه سازی

۵ غرفه برتر در اکسپو میلان ۲۰۱۵

یک عکاس معتبر رومانیایی به نام Laurian Ghinitoiu عکس های خود را از نمایشگاه میلان ، همراه با رتبه بندی خود را از ۵ غرفه برتر را به اشتراک گذاشته است . با این بهانه عکس های زیبای تهیه شده به وسیله اواز این ۵ غرفه را درزیر به نمایش می گذاریم.

ادامه مطلب