استفاده از گیاهان در دکوراسیون

حتماً برای شما هم پیش آمده که به بازار گل و گیاه یا گل فروشی بروید و با دیدن گیاهان سبز زیبا دست و دلتان بلرزد که کاش می‌شد از این گیاهان در خانه یا محل کارتان استفاده کنید. اما بزرگترین مانع برای این کار این است که ندانیم کجا و چگونه می‌ توان از این گیاهان سبز به عنوان عنصری مؤثر در دکوراسیون استفاده کرد.

استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون داخلی

سنگ مرمر از جمله متریالی است که در صنعت ساختمان و به خصوص در نمای آن استفاده می شود اما می توان در اکسسوری یه و اشیای دکوراتیو نیز از آن استفاده کرد.

آشنایی با دکوراسیون دهه ۶۰ میلادی

در سال ۱۹۶۴ با گشایش دیسکویی در لس آنجلس چیدمان منحصر به فرد آن که متشکل از فلز با تکنولوژی بالا و آیینه های سرتاسری بود طراحی داخلی خانه ها و دفترهای کار را تحت تاثیر قرار داد.

طراحی دکوراسیون رنگارنگ و مدرن

در این مطلب به طراحی آپارتمانی مدرن و معاصر پرداخته ایم که با استفاده از یک ترکیب رنگی جذاب و خطای دید افراد را مجذوب خود می کند.

راه هایی برای زیبا کردن سقف منازل (۲)

در بخش اول این مطلب به ۱۴ سقف زیبا که می توانند در طراحی سقف منزلتان الهام بخش شما باشند پرداختیم و در این مطلب به ۱۲ مورد دیگر از آنها می\ردازیم.

ایجاد فضای کار خانگی کوچک در خانه

در این دوران با شیوع بیماری کرونا در جهان افراد روز به روز بیشتر به دورکاری روی آورده اند اما کار کردن از خانه مستلزم فضایی است که مختص به کار باشد تا افراد بتوانند در آن به تمرکز لازم برای کار کردن برسند.

راه هایی برای زیبا کردن سقف منازل (۱)

سقف قسمتی از فضای هر خانه ایست که در طراحی دکوراسیون کمتر به آن توجه می شود اما واقعیت این است که سقف منزل اگر از سایر دیوارهای آن مهمتر نباشد کمتر از آنها نیز اهمیت ندارد.

آیا آشپزخانه اپن برای شما مناسب است؟

آشپزخانه از مراکز اصلی خانه است و به همین دلیل باید بیشترین اهمیت را به طراحی آن بدهیم. طراحی آشپزخانه را به صورت باز دوست دارید یا بسته در این مطلب به آن می پردازیم.

۱۰ ایده برای اتاق نشیمن بدون کاناپه

بدون شک مبل یا کاناپه یکی از ملزومات هر اتاق نشیمنی است و بودنش باعث گرمی و صمیمیت هر چه بیشتر در فضا می شود اما گاهی به هر دلیلی ممکن است نخواهیم در این فضا از مبل یا کاناپه استفاده کنیم.
اما چرا؟!

نقش شمع در دکوراسیون منزل

قرن ها است که شمع به عنوان آیتمی تزیینی در دکوراسیون استفاده می شود. در گذشته و در نبود برق از شمع ها فقط به عنوان وسیله ای برای روشن کردن فضا استفاده می شد.