ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

راهنمای دکوراسیون مدرن برای خانه

راهنمای دکوراسیون مدرن برای خانه به شما کمک می کند که از صفر تا صد خانه را چیدمان کنید و راهنمای جامعی از انتخاب پالت رنگی تا مبلمان و قطعات تزئینی را برای تک تک بخش های خانه در اختیارتان می گذارد. اگر قطعات مبلمانی ظریف و مینیمال و فضاهای باز و تمیز را دوست دارید این سبک برای شما ایده آل است.

ادامه مطلب

چیدمان سال 2018
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

با این چیدمان در سال ۲۰۱۸ خداحافظی کنید

منکر آن نمی‌شویم که یک چیدمان بسیار عالی و مطابق مد روز نمی‌تواند خارج از چهارچوب مرزهای طراحی داخلی باشد؛ اما سبک‌ها و اصول چیدمان هرچقدر که مورد استقبال قرار گیرند و رضایت‌بخش باشند، ابدی نمی‌مانند و باگذشت زمان تسلیم سبک‌های دیگرمی‌شوند. برای مثال در سال 2016 با سری جدید لوازم‌خانگی مینیمال ایکیا تنالیته منحصر به فردی از رنگ صورتی به نام millennial pink معرفی شد. این رنگ طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و درهمه‌جا از آن استفاده شد. تا جایی که در بسیاری از پست‌های اینستاگرام و پینترست هم دیده شد و محبوبیت ویژه ای داشت. به‌مرور در بسیاری از لوازم‌خانگی و مبلمان های کودک نیز حضور یافت. اماهمان‌قدر که به سرعت در بازار جای گرفت، بعد از گذشت یک سال و نیم به همان سرعت حضورش کمرنگ‌تر شد.

در ادامه به جزئیات دکوراسیونی میپردازیم که تا قبل از سال ۲۰۱۸ از آنها خداحافظی میکنیم و با نکات تازه ای در چیدمان آشنا میشویم که در سال ۲۰۱۸ از آنها استقبال خواهیم کرد.

ادامه مطلب

خانه ای با طراحی منحصر به فرد
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

خانه ای با طراحی منحصر به فرد

این خانه در روی یکی از پنج تپه Khakriv و بین خانه های آپارتمانی کم توسعه و منطقه ای شبیه به روستا واقع شده است.خانه درست در مقابل تپه مرکزی قرار گرفته است.

ادامه مطلب

طراحی و دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی این بار درخدمت خواسته ها واهداف یک دانشمند قرار گرفت . یک کلبه ی متعلق به سال ۱۹۰۸ ، به یک خانه ای با سبک معاصر ، برای دانشمندی از استودیوی تحقیق VARA ، در سانفرانسیسکو تبدیل شد.

ادامه مطلب