خلاقیت اوکراینی

گروه طراحی levantin گروهی اوکراینی است که از سال ۲۰۱۲ شروع به طراحی مبلمان، ابزار روشنایی و تزئینات کرد.کارهای این گروه همه فلزی هستند و از طرح‌های هندسی ساده با گوشه‌های تیز پیروی می‌کنند. مخاطب این محصولات کسانی هستند که به دنبال خلاقیت‌اند و خود را به محصولات استاندارد و موجود محدود نمی‌کنند.

چگونه از گسترش ارتباطات بهره گیری نماییم

طی ده پانزده سال گذشته گسترش تکنولوژی ارتباطات و دنیای وب زمینه برقراری ارتباطات را به سرعت فراهم نموده است ، جوانهای قدیمی تر یادشان هست که ۲۰ سال قبل اگر کاتالوگ مناسبی به دست اهل فن می رسید چه ارزش و قدری داشت و امروز با چند دقیقه وقت گذاشتن آخرین طرح ها در هر زمینه ای قابل دستیابی است ، این را آسان نگیریم و یا از کنارش آسان نگذریم ، تبادل ایده ها و شکوفائی مغز ها دنیا را تغییر داده است ، امروز به آسانی می توان ایده گرفت و تولید کرد منظورم اصلا کپی برداری نیست . گرچه گروهی معتقدند که هرچه فکر کمتر خط خورده باشد بکرتر خواهد بود و خلاقیت و طراوت بیشتری خواهد داشت اما از بحث فلسفی و روانشناسی صرف که بگذریم در دنیای امروز دیدن ایده ها بسیار باعث رشد و نمو در زمینه های مختلف طراحی و تولید شده است . امیدوارم دوستان خلاق ایده های خود را در سایت خوگر طرح نمایند و تبادل ایده ها خلاقیت مضاعف را ایجاد نماید .

نگاهی به درون باشگاه جدید Virgin Atlantic

Slade Architecture به همراه تیم طراحی در هواپیمایی Virgin Atlantic برای ایجاد باشگاه جدید در ترمینال ۲ فرودگاه بین المللی لوس آنجلس کار کردند.