میز کنفرانس و جلسه در دکوراسیون

میز کنفرانس و جلسه یکی از مهمترین وسایل و مبلمان دفاتر اداری است. در حالیکه برخی می گویند داشتن بیش از یک نوع میز کنفرانس چندان مناسب نیست.

طرح های نوین در محیط های اداری، (بخش اول)

محیط بسیاری از ادارات کسل کننده و خستگی آور اند ، اما می توان با طراحی مناسب فضای اداری ، متناسب با نیازهای شغلی و انسانی ایشان ، محیطی جذاب و گرم برای کارکنان و مراجعین ایجاد نمود.

تغییرات کوچک، نتایج بزرگ در بهره‌وری محیط کار

چه در محیط منزل کار کنید و چه در یک فضای اداری، راحتی نخستین اولویتی است که شما با آن سر و کار دارید. شما برای مدت زمان طولانی نمی‌توانید در یک محیط نامناسب و ناراحت فعالیت کنید چراکه فضای کاری نامناسب موجب حواس‌پرتی و کاهش بهره‌وری کارکنان می‌شود. با این حال، می‌توان با رعایت نکاتی ساده از یک محیط معمولی و ساده، یک فضای کار راحت و ایده‌آل پدید آورد.

دکوراسیون اداری

بهترین دکوراسیون اداری کدام است؟ آیا باید رنگ‌‎های زیادی به کار برد؟ آیا داشتن محوطه استراحت واقعا ضروری است؟ چطور باید یک دکوراسیون اداری با روحیه رسمی اما امروزی داشت؟ امروز «کار کردن» مفهوم بسیار گسترده‌تری از آن چه دارد که گذشتگان ما می‌شناختند. شیوه نویی از کار کردن وجود دارد که طراحی دکوراسیون اداری را نیز همراه با خود تغییر داده است. دفاتر قدیمی کار، مکان‌هایی بودند که در آن چند کارمند صرفا مشغول تایپ کردن و با تلفن صحبت کردن دیده می‌شدند، فقط برای میز و صندلی جا داشتند و خیلی از آن‌ها حتی فضای غذاخوری مناسبی نداشتند. امروز دفاتر به نیازهای متعددی پاسخگو هستند و تمرکزشان روی علایق و نیازهای کارمندان است. دفاتر کار باید منحصر به فرد و منعطف باشند و خلاقیت و توانایی کارمندان را افزایش دهند. پس دکوراسیون اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. ما به شما کمک می‌کنیم بهترین انتخاب را در زمینه دکوراسیون اداری برای شرکت‌، دفتر و اداره خود بشناسید و اجرا کنید.

دکوراسیون دفتر کار

دکوراسیون دفترکار از نظر شما تا چه اندازه می‌تواند بر روی بازده کاری تأثیر داشته باشد؟ کار بخشی جداناپذیری از زندگی ما انسان‌هاست. محیطی که در آن مشغول به کار هستیم، تأثیر زیادی بر میزان بازدهی و عملکرد کاری دارد. پس در نتیجه دکوراسیون دفترکار اهمیت بسیار زیادی بر روی فعالیت کاری روزانه افراد و نحوه رفتار آنها دارد. آرامش و زیبایی از جمله عوامل مهمی هستند که در دکوراسیون دفاترکاری باید به آنها توجه شود چرا که تأثیر مستقیمی بر روی سلامت روحی و جسمی کارمندان دارد؛ بنابراین برای داشتن دفترکاری فعال با راندمان کاری بالا توجه به دکوراسیون این فضا از اولویت‌ها است. در ادامه این مطلب با همه آنچه که لازم است در اولین قدم طراحی دکوراسیون دفترکار بدانید، آشنا خواهید شد.

چگونه طراحی دکوراسیون اداری موجب بهبود ارتباطات شد؟

۲۷ اردیبهشت ماه هر سال مطابق با هفدهم ماه می میلادی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نام‌گذاری شده است. بر اساس مطالعات گوناگون ارتباط مناسب میان کارمندان یکی از عوامل مؤثر در افزایش راندمان و سودآوری بیشتر شرکت‌هاست. این موضوع تنها به چند سال اخیر مربوط نمی‌شود و بیش از نیم قرن است که مدیران و طراحان مبلمان و دکوراسیون اداری به آن پی برده‌اند. از این رو دکوراسیون اداری طی دهه‌های اخیر تغییرات زیادی به خود دیده است؛ اما سؤال این است که چگونه طراحی دکوراسیون اداری موجب بهبود ارتباطات می‌شود؟

پروژه های مهم اداری در جهان – دفتر مرکزی جدید شرکت Airbnb در سانفرانسیسکو

مشاهده و بررسی پروژه هائی که به صورت کامل و با دیدگاههای متفاوت اجرا شده اند، حداقل فایده ای که می تواند داشته باشد، دریافت ایده های نوین به اجرا درآمده و توسعه تفکرات در جهت بکارگیری این ایده ها و حتی گسترش و تکامل آنها می باشد.  کنکاش و دقت در جزئیات به اجرا در آمده، امکان رشد و توسعه داخلی  را فراهم می آورد و با ایجاد ایده های نو در ایجاد ساختار نوین سازمانها نیز موثر خواهد بود. در اینجا به شرح چگونگی برنامه ریزی ساختمان جدید شرکت هواپیمائی ایر بی ان بی ” Airbnb” می پردازیم و امیدواریم که با دریافت تفکرات نوین به اجرا درآمده در ساختمان مرکزی جدید این شرکت، کمکی هرچند کوچک در ارتقاء فرهنگ دکوراسیون دفاتر جدید در ایران داشته باشیم.

Dymitr Malcew مبلمان شکل پذیر “خانه درختی ٢” را می سازد.

معمار Dymitr Malcew با الهام از مبلمان یک خانه درختی ،برای “خانه درختی ٢”یک ساختار تازه و شکل پذیر را توسعه داده است که مجموعه های کاری متنوع ، حداکثر انعطاف پذیری و ترکیب بندی مناسب را فراهم می سازد.