ایده هایی برای داشتن یک سرویس بهداشتی لوکس

هنگامی که درباره دکوراسیون خانه فکر می کنیم بیشترین چیزی که به ذهنمان می آید دکور اتاق نشیمن است پس از آن نوبت به اتاق خواب و آشپزخانه می رسد اما کمتر کسی به فکر دکوراسیون سرویس بهداشتی می افتد.

حل ۵ مشکل دستشویی‌های کوچک

سرویس‌های بهداشتی یکی از مهم‌ترین فضاهای خانه‌های امروزی هستند، اما این روزها با توجه به مساحت کم خانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی هم کوچک ساخته می‌شوند.

اگر حمام و دستشویی کوچکی دارید، نگران نباشید، ما در این مطلب مشکلات حمام‌ها و دستشویی‌های کوچک را بررسی می کنیم و ۵ راه‌حل برای بزرگ‌تر نشان دادن این فضاها پیشنهاد می دهیم که به صورت خلاقانه‌ای به شما کمک می کند تا دستشویی و حمام خود را به یک محیط زیبا و ایده آل تبدیل کنید. با ما همراه باشید.

حال و هوایی طبیعی به کمک سینکهایی چوبی

در ساخت این محصول بیشتر از متریالهایی مانند : چینی ، سرامیک ، شیشه و سنگ استفاده می شود ولی به تازگی نسل جدیدی از سینکهای چوبی در بازار قابل مشاهده است.یکی از ویژگیهای متریال چوب ، وجود طیف گسترده ای از انواع آن است که هرکدام می تواند ظاهری متفاوت و منحصربه فرد در […]

آینه سرویس بهداشتی

آینه ها نقش مهمی در دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام بازی می کنند.آینه ها باعث می شوند فضای سرویس بهداشتی وحمام بزرگتر و عمیق تر به نظر برسند و  می توانند نحوه انعکاس نور را تحت تاثیر قرار دهند.

دکوراسیون داخلی خونه

دکوراسیون داخلی خانه ی زیر که توسط استودیو طراحی Alexander Fehre واقع در اشتوتگارت طراحی و بازسازی شده است مساحتی درحدود ۴۵ مترمربع داشته و تنها ۱۵ دقیقه از برج لندن فاصله دارد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

استودیو طراحی استرالیایی “Who cares ?! Design” بعد از طراحی محصول خلاقانه ای ، به نام تخت خواب یخی بار دیگر اقدام به طراحی دکوراسیون  یخی برای سرویس بهداشتی کرده است که در حجم سازی های آن از شکل یخ الهام گرفته شده است.

دکور سرویس بهداشتی

شرکت طراحی داخلی Lina Art که در زمینه ی طراحی دکور سرویس بهداشتی و حمام فعالیت می کند،دکور سفارشی و زیبایی را برای یک شرکت فرانسوی به نام La Fonction طراحی نموده است.

لوازم سرویس بهداشتی

سرویسهای بهداشتی و حمام ها در طراحی فضای خانه کمترین فضا را اشغال می کنند و گاهی اوقات بیشترین کم لطفی در مورد طراحی دکوراسیون داخلی آنها اتفاق می افتد.در صورتیکه با اندکی دقت در انتخاب مدلهای شیک و خلاقانه سینکهای روشویی و شیرآلات به سادگی می توان دکورهای زیبا و متفاوتی را در این فضاها ایجاد کرد.

سرویس بهداشتی مدرن

طراحان فرانسوی کمپانی Line Art، سرویس روشویی مدرنی را در داخل جعبه ای چوبی که به شکل کمد است طراحی کرده اند.

بهترین دیزاین خانه

خانواده ای از بلژیک ، با رویای کالیفرنیا یی خواهان بهترین دیزاین برای خانواده جوان ۴ نفره شان بودندشرکت Nakhshab Development & Design ، یک خانه در Encinita,California برای یک خانواده طراحی کرد که یکی از نمونه های موفق دیزاین خانه براساس خواست سفارش دهنده آن تلقی می شود.