عکسهای دکوراسیون داخلی
ادامه مطلب
فضای اداری

عکسهای دکوراسیون داخلی

عکسهای دکوراسیون داخلی زیر مربوط به یک موسسه ی تحقیقاتی به نام allen است که طراحی داخلی آن توسط شرکت معماری wiil+parkins انجام شده است . این موسسه ی تحقیقاتی در زمینه ی علوم مغزو اعصاب و همچنین تحقیقات سلولی فعالیت می کند.

ادامه مطلب

کلبه ای زیبا در ساحل دریاچه Gate
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

کلبه ای زیبا در ساحل دریاچه Gate

در ساحل دریاچه Gate ، بر روی زمینی با اندکی شیب ، کلبه ای ساخته شده از درختان تنومند بالغ واقع شده است. نام این کلبه CEDRUS به طراحی BOOM TOWN است

ادامه مطلب

خانه Dalias
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

خانه Dalias

باتوجه به افزایش سرانه مصرف انرژی الکتریکی در بخش روشنایی ساختمان، استفاده حداکثر از نور طبیعی سهم عمده ای در کاهش مصرف انرژی خواهد داشت. علاوه بر این، استفاده از نور خورشیدبرای روشن کردن فضاها به مقدار قابل توجهی آلودگیهای زیست محیطی و انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از منابع تأمین انرژی الکتریکی را کاهش میدهد. امروزه اهمیت طراحی پنجره برای حداکثر استفاده از نور طبیعی توجه زیادی در جهان به خود جلب کرده است.

ادامه مطلب

خدمات دهی در هتل ژاپنی توسط ربات
ادامه مطلب
سایر فضاهای عمومی

خدمات دهی در هتل ژاپنی توسط ربات با هدف تحقق بخشیدن به یک طرح ابتکاری کاملا جدید و کم هزینه

در قلب ناکازاکی ژاپن هتل Henn na که به هتل عجیب و غریب معروف است از مراجعه کنندگان خود با روبات هایی در بخش پذیرش،خدمات باربری، قفل اتاق ها و بخش اطلاعات مهمان نوازی می کند.هتل های هوشمند به منظور پایین آوردن هزینه ها و فراهم کردن فضایی آرام و راحت برای مهمانان ایجاد شده اند.این هتل هوشمند علاقمندان بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و مهمانان از امکانات جالب آن هیجان زده می شوند.

ادامه مطلب

ساختمان خدمات دانشجویی Ngoolark در استرالیا
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

ساختمان خدمات دانشجویی Ngoolark در استرالیا

این مجموعه ساختمانی برای رفع نیازهای زندگی دانشجویی است که مجموعه ای تعاملی و یکپارچه را ایجاد کرده است که با عملکردهای مختلف به دنبال فراهم کردن بالاترین کیفیت خدمات برای جامعه دانشجویی است.این پروژه فضایی آرامش بخش و چند جانبه را برای دانشجویان فراهم کرده است که بتوانند به انجام امور مرتبط با دانشگاه اعم از امور تحقیقاتی،امور کامپیوتری،مطالعه، انتشار تجربیات و معلومات،بحث و تبادل نظر و ملاقات با دیگر افراد بپردازند.علاوه بر این دانشجویان می توانند از کتابخانه ای که در این مجموعه برای آن ها مهیا شده است استفاده کنند.
این مجموعه شامل محل خرید،انجمن،کافی شاپ،فضای سبز و … می باشد.

ادامه مطلب