چگونه یک سرویس خواب مناسب بخریم؟

بعد از به پایان رسیدن یک روز سخت کاری هیچ چیز لذت بخش تر از لم دادن و استراحت در فضایی دنج و راحت مانند اتاق خواب نیست.

استفاده از گیاهان در دکوراسیون

حتماً برای شما هم پیش آمده که به بازار گل و گیاه یا گل فروشی بروید و با دیدن گیاهان سبز زیبا دست و دلتان بلرزد که کاش می‌شد از این گیاهان در خانه یا محل کارتان استفاده کنید. اما بزرگترین مانع برای این کار این است که ندانیم کجا و چگونه می‌ توان از این گیاهان سبز به عنوان عنصری مؤثر در دکوراسیون استفاده کرد.

استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون داخلی

سنگ مرمر از جمله متریالی است که در صنعت ساختمان و به خصوص در نمای آن استفاده می شود اما می توان در اکسسوری یه و اشیای دکوراتیو نیز از آن استفاده کرد.

کتابخانه طبیعی ساخته شده در چین

این کتابخانه طبیعی تنها سازه ساخته‌ شده توسط انسان در خیابان wisdom است و راه دسترسی به آن نیز از طریق راه کوهستانی است و وجود کوه و آب‌ های اطراف آن منظره بسیار زیبایی را پدید آورده است.

چگونه پنجره های خانه را تزیین کنید؟

پنجره ها عناصری هستند که اغلب افراد در طراحی و چیدمان منزل از آنها غافل می شوند و فکر می کنند آنها تنها برای وارد کردن نور و هوا به خانه تعبیه می شوند

ترکیب سفید و آبی در دکوراسیون داخلی خانه

ترکیب دو رنگ کلاسیک آبی و سفید انرژی و نشاط را به اکسسوری های خانه می بخشد. رنگ های آبی و سفید یادآور آسمان آبی با ابرهای سفید و پنبه ای است.

رنگ طلایی در دکوراسیون

رنگ طلایی از جمله زیباترین و جذاب ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های امروز به شمار می رود که طرفداران زیادی هم دارد.

اگر عاشق دکوراسیون هستید از برگ های پاییزی غافل نشوید

فصل پاییز در راه است و برگ‌ها با تغییر رنگ خود به رنگ‌های زیبایی چون قرمز، نارنجی و زرد حس و حال خاصی را به درختان و خیابان‌ها می‌دهند. از طرفی سرمای این فصل باعث می‌شود زمان بیشتری را در خانه بگذرانیم، پس بد نیست دکوراسیون خانه را نیز کمی تغییر دهیم و رنگ و بوی این فصل را از فضای باز به خانه‌ها بیاوریم. استفاده از المان‌های هر فصل برای تغییر دکوراسیون روشی جذاب است؛ برای همین این بار به سراغ برگ‌های پاییزی رفته‌ایم. با جمع کردن برگ‌های ریزان درختان پاییزی می‌توانیم از تکرار و روزمرگی بگریزیم و خانه خود را با گرم‌ترین رنگ‌های طبیعی نقاشی کنیم. اما این برگ‌های خشک و شکننده را چطور به دکوراسیون بیاوریم؟ در ادامه ایده‌هایی خلاقانه منتظر شما هستند تا برای اجرای آن‌ها دست به کار شوید.

دکوراسیون خانه

دکوراسیون خانه متفاوت با سایر دکوراسیون‌هاست. چرا که خیلی‌ها به هر مکان آرامش‌بخشی نام «خانه» را می‌دهند و حتی به کسانی که به آن‌ها حس خوبی می‌دهند می‌گویند که شبیه خانه هستند. چون این مکان در ذهن همه ما، با آرامش و امنیت همراه است. خانه جایی است که بعد از سفر، بعد از یک روز کاری طولانی و یا هنگام خستگی از مشکلات مختلف، به آن پناه می‌آوریم پس اهمیت بسیار زیادی دارد که این پناهگاه چه ظاهری داشته باشد. دکوراسیون خانه یکی از مهم‌ترین حوزه‌های دکوراسیون است که به زندگی شخصی تک تک ما مربوط می‌شود. اگر خانه‌ای که ساکن آن هستیم را دوست نداشته باشیم، روزهای خوبی را در آن نخواهیم گذراند. بسته به نیاز شخصی هرکدام از ساکنین و علایق و سلیقه‌هایشان، فضایی که باید داشته باشند متفاوت خواهد بود.