سه کتابفروشی که گذر زمان را در آنها حس نمی کنید
ادامه مطلب
فضای تجاری و فروش

سه کتابفروشی که گذر زمان را در آنها حس نمی کنید

کتابفروشی‌‌های مدرن در فضاسازی‌های متنوع به ارائه خدمات مرتبط با فروش و ارائه آنلاین کتاب می‌پردازند و حتی فرصتی برای دوستداران کتابخوانی فراهم می‌آورند تا از نظرات و افکار یکدیگر و اطلاعات مرتبط با کتاب ها مطلع شوند. این کتابفروشی‌ها مانند مجموعه‌ای برای تبادل افکار به ویژه برای نسل جوان عمل می‌کند. کتابفروشی‌های مدرن معمولا با کافه‌هایی ساکت برای کسانی مناسب هستند که دوست دارند در یک کنج دنج در آرامش کتاب بخوانند، اماکنی منحصر به فرد که داستان های فراوان و ارزشمندی برای خواندن و به اشتراک گذاشتن در اختیار افراد قرار می‌دهند. کتابفروشی‌های مدرن در پی ایجاد فضایی هستند تا مردم در عصر فناوری، مطالعه عمیق‌تری داشته باشند و افکار و ایدئولوژی‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و به ساخت جامعه‌ای بهتر برای فردا کمک کنند. در ادامه با سه طرح هیجان انگیز استودیوهای طراحی برای کتابفروشی‌هایی در شانگهای آشنا خواهیم شد که هر کسی که به کتاب و کتابخوانی علاقه‌مند باشد را هیجان زده می‌کنند.

ادامه مطلب

فضای آموزشی و کتابخانه

کتابفروشی ¾ ۹ + کافی شاپ

به نقل از معمار این پروژه، ¾ ۹ یک کافه کتاب تخصصی برای کودکان است که بزرگسالان هم می توانند در آنجا لحظات شاد و سرگرم کننده ای داشته باشند.

ادامه مطلب

کافه کتاب Rong Bao Zhai
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

کافه کتاب Rong Bao Zhai

این پروژه در خیابانی مشهور در پکن به نام Liulichang قرار گرفته است که در اصل مکانی برای فروش کتاب ، نقاشی های چینی ، نشریات خوش نویسی و کتاب های باستانی است . این فروشگاه کتاب با معماری شبه کلاسیک طراحی شده است و مساحت کل این مجموعه ۳۰۰ متر مربع است .

ادامه مطلب