ادامه مطلب
تابستان

طراحی داخلی این ۱۰ اسپا مسحورتان می کند

اسپاها و مراکز ماساژ و رسیدگی به پوست و مو، از بهترین مکان هایی هستند که ساکنان شهرهای شلوغ، مدرن، پر سر و صدا و البته گرم این روزها می توانند برای چند ساعت آرامش و تمدد اعصاب در آن وقت بگذرانند. طراحی اسپا ها همیشه طوری انجام می شود که بیشترین میزان آرامش را به مشتریان تزریق کند. رنگ ها معمولا پاستلی هستند و موسیقی آرامی هم در فضا پخش می شود. این ده اسپا اما چیزهای بیشتری برای عرضه دارند. طراحی های بسیار تاثیرگذار، رنگ های خاص و اتاق هایی که از یاد نمی روند. در این مطلب با هم از ده اسپای برتر از نظر طراحی می خوانیم.

ادامه مطلب

دکوراسیون مدرن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن برای چندین دهه است که در خانه‌ها، دفاتر و فضاهای عمومی محبوب شده است. اگر شما به دنبال یک کلمه برای توصیف دکوراسیون مدرن هستید سادگی بهترین کلمه است. البته، سادگی به این معنی نیست که دکوراسیونی سرد و خسته کننده‌ داشته باشیم؛ چرا که استفاده از پالت رنگ خنثی و اشکال هندسی در هیچ دکوراسیونی خسته ‌کننده و تکراری نیست. ضمن اینکه شما می‌توانید دکوراسیونی مدرن و ساده اما کاملاً گرم و شیک داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم تمام سوالات و ابهامات ذهنی شما درباره دکوراسیون مدرن را مطرح کنیم که بدون شک برای شما جذاب خواهد بود، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

نمونه‌هایی برای درک بهتر دکوراسیون داخلی مدرن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

نمونه‌هایی برای درک بهتر دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن طی چند دهه اخیر و با تغییر سبک زندگی و نوع معماری منازل، رفته رفته جای طراحی‌های سنتی و کلاسیک را گرفته است. این سبک از طراحی دکوراسیون به نسبت سبک‌های دیگر از سادگی بیشتر، هزینه کمتر و انعطاف بیشتری برخوردار است؛ اما شاید برای شما نیز سؤال باشد که دکوراسیون داخلی مدرن دقیقا چه ویژگی‌هایی دارد که تا این حد به محبوبیت رسیده است؟ اگر به دنبال پاسخی برای این سؤال هستید، این مطلب را از دست ندهید.

ادامه مطلب

چسترفیلد مبل راحتی کلاسیک و مدرن
ادامه مطلب
محصول و طراح ماندگار

چسترفیلد، این مبل راحتی کلاسیک و درعین‌حال مدرن

اگر در بازار مبلمان چرخی بزنید با محصولاتی مواجه می‌شوید که سال‌هاست از طراحی آنها می‌گذرد اما همچنان همانند روز نخست تولید می شوند. یکی از این طرح های ماندگار مبل چسترفیلد نام دارد که به عنوان یک مبلمان ماندگار در سراسر دنیا شناخته می‌شود. نمونه‌های مختلفی از این مبل با ابعاد گوناگون و پارچه‌های متنوع طراحی می‌شوند و این روزها در میان انواع مبل و کاناپه خرید مبلمان چسترفیلد از رونق فراوانی یافته است. چسترفیلد مبلی است که قابلیت تطبیق‌پذیری با فضاهای گوناگون را دارد و طراحی آن هیچ گاه قدیمی نمی شود.
در ادامه به بررسی مبل چسترفیلد از گذشته تاکنون و انواع مدل‌ها و کاربردهای آن در فضاهای گوناگون می‌پردازیم.

ادامه مطلب

طراحی حرفه‌ای چیدمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

۵ نکته برای اینکه مانند یک طراح حرفه‌ای چیدمان انجام دهید

سبک‌ها را بشناسید عنوان بالا را می‌توان جور دیگری معنی کرد: دقیقاً بدانید از دکوراسیون چه می‌خواهید! بدون آگاهی از انتظارات خود ایجاد یک فضای هماهنگ...

ادامه مطلب

رستوران شهری در اوکراین
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران شهری در اوکراین

عناصر هنری و برنجی درخشان و نورپردازی منحصر به فرد در فضای بتنی بیشترین نمود را دراین رستوران دارند. می توان گفت طراحی این رستوران برگر در اوکراین ایده ای از خود برگر است.درونی خوش طعم ونرم با پوسته ای ساده. مصالح داخل فضا ارگانیک و طبیعی هستند.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب
ادامه مطلب
اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

فرقی نمی کند در خانه ای کوچک زندگی می کنید یا درعمارتی بزرگ ، بعد از پشت سرگذاشتن یک روزکاری سخت به فضایی نیاز خواهید داشت که در آن به استراحت بپردازید.توجه به دکوراسیون داخلی اتاق خواب و انتخاب درست لوازم و چیدمان مناسب آنها کمک زیادی به کسب این آرامش و استراحت واقعی می کند.

ادامه مطلب