دکوراسیون دفتر کار

دکوراسیون دفترکار از نظر شما تا چه اندازه می‌تواند بر روی بازده کاری تأثیر داشته باشد؟ کار بخشی جداناپذیری از زندگی ما انسان‌هاست. محیطی که در آن مشغول به کار هستیم، تأثیر زیادی بر میزان بازدهی و عملکرد کاری دارد. پس در نتیجه دکوراسیون دفترکار اهمیت بسیار زیادی بر روی فعالیت کاری روزانه افراد و نحوه رفتار آنها دارد. آرامش و زیبایی از جمله عوامل مهمی هستند که در دکوراسیون دفاترکاری باید به آنها توجه شود چرا که تأثیر مستقیمی بر روی سلامت روحی و جسمی کارمندان دارد؛ بنابراین برای داشتن دفترکاری فعال با راندمان کاری بالا توجه به دکوراسیون این فضا از اولویت‌ها است. در ادامه این مطلب با همه آنچه که لازم است در اولین قدم طراحی دکوراسیون دفترکار بدانید، آشنا خواهید شد.

۷ توصیه برای طراحی مناسب دفتر کار خانگی

بهتر است این مطلب را با یک سؤال آغاز کنیم؛ چقدر با فریلنسرینگ آشنا هستید؟ شاید در میان دوستان و اقوام خود افرادی را بشناسید که در منزل خود کار می‌کنند. به واقع در دنیای امروز کار مفهومی گسترده‌تر به خود گرفته و بسیاری از انسان‌ها به جای آنکه هر روز به فعالیتی ثابت در یک اداره یا شرکت بپردازند، ترجیح می‌دهند بر اساس مهارت‌های فردی و با کمترین هزینه یک منبع درآمد برای خود خلق کنند.

فریلنسرینگ طیف گسترده‌ای از کسب و کارها از نویسندگی، طراحی و خیاطی تا فعالیت‌های حوزه کامپیوتر را شامل می‌شود اما وجه اشتراک تمامی این مشاغل نیاز به یک دفتر کار خانگی است.

چگونه فضای کار کوچک خود را بزرگتر جلوه دهیم؟

اگر تصور می‌کنید در سال های اخیر مساحت محیط‌های اداری کاهش یافته است، چندان اشتباه نکرده‌اید، چراکه از دهه ۱۹۹۰ تاکنون ادارات به طور میانگین نزدیک به ۲۱ درصد کوچک‌تر شده‌اند.

این موضوع سبب شده تا طراحان دکوراسیون به دنبال راه‌هایی برای بزرگ‌تر جلوه دادن فضای اداری باشند. در واقع با یک طرح مناسب و انتخاب صحیح مبلمان و لوازم جانبی حتی در یک فضای کوچک هم می‌توان توانایی، خلاقیت و حس همکاری کارکنان را برانگیخت. ما نیز در این مطلب به برخی نکات که به شما کمک می‌کند تا دفتر کار خود را بزرگ‌تر جلوه دهید، اشاره خواهیم کرد.

ده ایده برای داشتن اتاق کاری خلاقانه در خانه

فعالیت در یک اتاق کار خانگی روالی عادی برای بسیاری از ما است. افراد پرکاری در سراسر جهان هستند که سعی می‌کنند بهترین راه را برای ایجاد یک محیط کار خلاق و الهام بخش در خانه‌هایشان پیدا کنند. آنها به خوبی دریافته اند که یک فضای کار خانگی علاوه بر میز و صندلی مناسب به چیدمانی زیبا و آرامش بخش نیز نیاز دارد. ما نیز در این مطلب ده ایده خلاقانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از این طریق فضایی راحت‌تر و دل‌نشین‌تر را به عنوان محل کار در منزل داشته باشید.

دستیابی به پلان ادارات آنطور که مورد پسند مراجعین می باشد. تهیه شده توسط “Jose Gutierrez”

TRA یک شرکت پیشرو در تحقیقات و تجزیه و تحلیل کسب و کار ، در خط مقدم صنعت خود است. بخش مهمی از آنچه که توسط این شرکت انجام شده است، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مصرف کننده ها برای مشتریان خود می باشد،این در حقیقت ارائه بینش جهت دستیابی به راه های جدیدی برای رشد است. همه ما می خواهیم به ضبط و پردازش اطلاعاتی که منجر به دریافت خواسته های مصرف کنندگان می شود دست پیدا کنیم و این به نوعی توضیح آن کاری است که TRA انجام می دهد یعنی تهیه و دستیابی به یک فرم سه بعدی، در معماری فضا به نحوی که موجب کامیابی در ارتباط با مشتریان بشود