محیط کاری خلاقانه
ادامه مطلب
فضای اداری

محیط کاری خلاقانه و افزایش راندمان کاری کارمندان

راه های مختلفی برای ایجاد یک دفتر کار متفاوت و خلاق برای کارکنان وجود دارد. به عنوان مثال برخی از دفاتر دارای تجهیزات ورزشی هستند که به کارکنان کمک می کند تا بدنشان را از حالت خمودگی خارج کنند. چرا که اغلب کارکنان بیشتر طول روز را پشت میز می نشینند و این موضوع آنها را خسته می کند.
برخی از دفاتر هم دارای اتاق هایی برای استراحت کارکنان هستند تا با انرژی بیشتری به میز کار خود بازگردند. تعدادی از مدیران منابع انسانی دفاتری را طراحی کرده اند که کارکنان بتوانند در آن بازی کنند، شاد شوند و خلاقانه تر فکر کنند.

ادامه مطلب

مدیریت سیم و کابل ها
ادامه مطلب
فضای اداری

سیم و کابل ها را چگونه در محیط اداری مدیریت کنیم؟

احتمالاً بعد از کاغذ و دفاتر مختلف سیم و کابل ها دومین وسایل دست و پاگیری هستند که در یک محیط اداری مشاهده خواهید کرد. همین معضل نیز منجر به قطعی زودهنگام سیم ها می شود و تشخیص آنها را نیز برای شما سخت می کند.

ادامه مطلب

گرایش جدید در دکوراسیون داخلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

گرایش جدید در دکوراسیون داخلی اداری : طراحی و ایجاد مکانهای نیمه خصوصی

اخیرا در طراحی محیط های کاری فضا های جدیدی تعریف می شود که ضمن آنکه حریم محدودی دارند ، کاملا هم بسته نیستند . وجود اینگونه محل ها در سازمانها ، امکان برقراری ارتباط صمیمانه تر میان کارکنان و همچنین برگزاری جلسات نیمه خصوصی با مشتریان را فراهم می سازد .
از جهت دیگر برای ایجاد اینگونه محل ها می توان از فضا های مرده ای استفاده نمود که مورد استفاده دیگری برای آنها متصور نیستیم ، مثل لبه ها و کناره ها

ادامه مطلب

فضای کار کوچک
ادامه مطلب
فضای اداری

چگونه فضای کار کوچک خود را بزرگتر جلوه دهیم؟

اگر تصور می‌کنید در سال های اخیر مساحت محیط‌های اداری کاهش یافته است، چندان اشتباه نکرده‌اید، چراکه از دهه ۱۹۹۰ تاکنون ادارات به طور میانگین نزدیک به ۲۱ درصد کوچک‌تر شده‌اند.

این موضوع سبب شده تا طراحان دکوراسیون به دنبال راه‌هایی برای بزرگ‌تر جلوه دادن فضای اداری باشند. در واقع با یک طرح مناسب و انتخاب صحیح مبلمان و لوازم جانبی حتی در یک فضای کوچک هم می‌توان توانایی، خلاقیت و حس همکاری کارکنان را برانگیخت. ما نیز در این مطلب به برخی نکات که به شما کمک می‌کند تا دفتر کار خود را بزرگ‌تر جلوه دهید، اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی اداری 4
ادامه مطلب
فضای اداری

دکوراسیون داخلی اداری

تصاویر زیر مربوط به یک دکوراسیون داخلی اداری خلاقانه در سنگاپور می باشد و دارای داستانی شگفت انگیز از همکاری میان طراح و کارفرما است. این دکوراسیون با الهام از حرکت دسته جمعی مورچه ها طراحی شده است.

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی اداری 1
ادامه مطلب
فضای اداری

دکوراسیون داخلی اداری ۱

در اینجا ۸ مثال آورده شده است که نشان می دهد چرا بعضی از دفاتر کاری و ادارات، زمین بازی بزرگسالان محسوب می شوند.

ادامه مطلب

دکور اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

دکور اداری

پروژه ی Kota Kasablanca ساختمانی ۱۳ واحدی واقع در اندونزی است که برای دفاتر اداری  در حال رشد و یا دفاتر کوچک که تعداد پرسنل آنها بین ۲ تا ۵ نفر می باشدطراحی شده است.

ادامه مطلب