دکوراسیون فضای اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

با این نکات کار کردن را جذاب کنید!

دکوراسیون فضا و چیدمان مبلمان اداری یکی از بخش‌ های دکوراسیون داخلی است که امروزه بسیار بیش از گذشته مورد توجه قرار می‌گیرد و در دنیایی که برندینگ حرف اول را می‌زند می‌تواند یک امتیاز برای سازمان‌ ها و شرکت ‌ها تلقی شود.

ادامه مطلب

دکوراسیون اداری از قرن هفدهم تا امروز (قسمت دوم)
ادامه مطلب
فضای اداری

دکوراسیون اداری از قرن هفدهم تا امروز (قسمت دوم)

در قسمت اول این مطلب به بررسی دکوراسیون های اداری از قرن ۱۷ تا دهه ۱۹۶۰ میلادی پرداختیم. سبک هایی که در این دوران رایج بودند عمدتا به استفاده بهینه از فضا و کاهش هزینه ها تمرکز داشتند. افزون بر این، مبلمان اداری عنصر غایب در این رویکردها بود که اغلب مورد توجه قرار نمی گرفت. نیمه دوم قرن بیستم اما ماجرا کمی متفاوت بود و طراحان دکوراسیون به زمینه های دیگری نظیر مبلمان اداری و نیازهای فنی و اجتماعی کارکنان نیز توجه کردند.

ادامه مطلب

دکوراسیون اداری
ادامه مطلب
books

دکوراسیون اداری

بهترین دکوراسیون اداری کدام است؟ آیا باید رنگ‌‎های زیادی به کار برد؟ آیا داشتن محوطه استراحت واقعا ضروری است؟ چطور باید یک دکوراسیون اداری با روحیه رسمی اما امروزی داشت؟ امروز «کار کردن» مفهوم بسیار گسترده‌تری از آن چه دارد که گذشتگان ما می‌شناختند. شیوه نویی از کار کردن وجود دارد که طراحی دکوراسیون اداری را نیز همراه با خود تغییر داده است. دفاتر قدیمی کار، مکان‌هایی بودند که در آن چند کارمند صرفا مشغول تایپ کردن و با تلفن صحبت کردن دیده می‌شدند، فقط برای میز و صندلی جا داشتند و خیلی از آن‌ها حتی فضای غذاخوری مناسبی نداشتند. امروز دفاتر به نیازهای متعددی پاسخگو هستند و تمرکزشان روی علایق و نیازهای کارمندان است. دفاتر کار باید منحصر به فرد و منعطف باشند و خلاقیت و توانایی کارمندان را افزایش دهند. پس دکوراسیون اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. ما به شما کمک می‌کنیم بهترین انتخاب را در زمینه دکوراسیون اداری برای شرکت‌، دفتر و اداره خود بشناسید و اجرا کنید.

ادامه مطلب

نسل جدید مبلمان اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

نسل جدید مبلمان اداری Knoll برای دکوراسیونی به انعطاف صحنه تئاتر

دیوید راکول (David Rockwell) طراح و معمار برجسته آمریکایی و بنیان‌گذار گروهی با همین نام تجارب خود در زمینه طراحی را به کار بسته و یک مجموعه مبلمان اداری به نام Rockwell Unscripted را برای برند Knoll طراحی کرده است. او که بیشتر به طرح‌های خود برای سالن‌های نمایش خیابان برادوی مشهور است، تلاش کرده تا مبلمانی را طراحی کند که به شرکت‌ها اجازه دهد سریعاً فضای کاری خود را بر اساس نیازهای متنوع خود تغییر دهند.

ادامه مطلب